Eva Decastelo prožívá hektické období: Kvůli práci si Třeštíka moc neužije

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík na sociální síti před pár dny potvrdili, že tvoří nový pár českého šoubyznysu. Jak to ale vypadá, dvojice si společných chvil moc neužije. Proč? To herečka a moderátorka prozradila magazínu Kafe.

Eva Decastelo před pár dny oslavila své 44. narozeniny, během kterých vyšlo na povrch, že s fotografem Tomášem Třeštíkem tvoří pár. Avšak s Třeštíkem podle všeho Eva narozeninový den nestrávila. Spěchala totiž do Olomouce za svými blízkými. „Přijela jsem na slavnostní večeři sice o hodinu později, ale i tak to bylo super. Strávila jsem to hezky s přáteli v Olomouci,” prozradila Decastelo pro Kafe s tím, že další den se už musela opět věnovat pracovním povinnostem. 

Práce má nad hlavu

A práce ji jen tak nepustí. „Zaplnil se mi diář do konce roku, takže teď jezdím po celé České republice a jsem tak prakticky buď v práci, nebo s dětmi,” nechala se ještě Eva Decastelo slyšet. Otázkou pak zůstává, zda její velké pracovní nasazení nebude vadit jejímu partnerovi Tomášovi Třeštíkovi.

Ke vztahu se ovšem nestárnoucí kráska vyjadřovat nechtěla. „Ani se nemusíte ptát, já všem říkám, že se k soukromí nevyjadřuji,” reagovala na dotaz deníku Šíp Eva, která si svou lásku střeží jako oko v hlavě. 

Zdroj: Kafe, Šíp