Eva Decastelo (44) musela na kapačky z přemíry práce. Odpočívat bude ve Španělsku

Moderátorka Eva Decastelo si toho nabrala až moc a organismus to už nevydržel. Přítelkyně fotografa Tomáše Třeštíka musela o víkendu do nemocnice, kde dostala kapačku, aby mohla svou práci dokončit. Teď bude muset pár dní odpočívat a kde jinde se to dělá lépe, než v teplých krajinách, píše časopis Blesk.

Eva sama redakci Blesku přiznala, že za její kolaps může přemíra práce. „V Sokolově jsme měli s Osmannyho talk show úplně vyprodáno a já jsem po cestě cítila, že ztrácím hlas. Náš producent mě musel odvézt na pohotovost do sokolovské nemocnice, kde mi dali kapačku a inhalaci, abych aspoň odmoderovala večer. V léčbě pokračuji i v Praze, a navíc mám týden volno,“ popsala Eva situaci.

Možná si teď říkáte: Co je to za novu show? Dávají to v televizi? Odpověď je – ne, nedávají. Talkshow populárního módního návrháře kubánského původu, Osmanyho Laffity, objíždí kulturní domy nebo divadla a ve většině případů má vždy vyprodáno i na dva měsíce dopředu, dozvíte se na oficiálních stránkách show. Eva Decastelo večer moderuje, Barbora Mottlová nebo finalista Superstar Martin Schreiner se starají o zpěv. Osmany diváky baví svými životními příběhy a historkami a to celé předkládá bez cenzury.

Další show je plánovaná na 20. března, takže Eva má dostatek času na to, aby se zotavila. Redakci Blesku se svěřila, že na tři dny poletí se svou maminkou na Málagu. Obě se tam vždycky chtěly podívat. „Mamka je v důchodu a jsem ráda, že za to, jak se o mě celý život starala a pomáhala mi, tak jí to aspoň trochu mohu vracet. Mamka perfektně zvládá logistiku, jak ubytování, tak různá místa, takže nás to nestojí ledvinu,“ řekla se smíchem Eva.

Rčení, že „Nic se nemá přehánět“ platí ve všech ohledech, a to i v práci, kterou člověk dělá s láskou. Přejeme pohodové zotavování!

Zdroje: Blesk, Osmany