Eva Burešová zpátky do ZOO: Seriál bude jako dřív, zajásají fanoušci

Odchod Evy Burešové ze seriálu Zoo byl pro fanoušky velkou ztrátou. Podle mnohých pozbyl na zajímavosti, krásná a oblíbená herečka byla totiž společně s Robertem Urbanem největším lákadlem. Jejich romantická linka byla prozatím dovršena, ale podle nejnovějších zpráv se Burešová příští rok vrátí.

Burešová si momentálně užívá roli maminky po porodu syna Tristana Williama. Postupně se však vrací do pracovního procesu. Eva je zkrátka žena činu a nevydrží sedět na místě. Přestože porodila v srpnu, znovu se zapojuje do různých projektů.

Jak uvádí České noviny, jako hlavní postava se objeví po boku Hynka Čermáka v muzikálu The Bodyguard, který vznikl podle filmového hitu Ochránce, v němž si zahrál Kevin Costner s Whitney Houston.

Milovníci seriálu Zoo se však také dočkají návratu oblíbené Viky. Podle eXtra.cz se Burešová na obrazovky vrátí na jaře. Prozatím se alespoň objevuje ve videohovorech, aby z děje nezmizela úplně. „Je to formou videohovorů, alespoň tak ji tam máme. Diváci by nám její absenci neodpustili,“ sdělil redakci zdroj z produkce seriálu. „Natáčet začne hned po Novém roce a diváci se jí na obrazovkách znovu dočkají někdy v dubnu, zhruba před stým dílem.“

Prozatím nebylo oznámeno, zdali se vrátí celá rodina soudce Petra Kříže alias Roberta Urbana. Vzhledem k tomu, že postava Viky čeká dítě a odjela se svou láskou do Bruselu, se dá předpokládat, že se vrátí všichni společně.

Podle diváckých ohlasů je jejich návrat na místě. Spokojenost s dějovou linku ostatních postav klesá a nejeden hlas volá po změně. Na Instagramu se postupně množí negativní komentáře, a důvodem je právě absence Evy Burešové alias Viky a Roberta Urbana coby soudce Petra Kříže.

Uvidíme tedy, co si na diváky tvůrci dále přichystají.

Zdroje: eXtra.cz, Českénoviny.cz, Instagram