Eva Burešová uspořádala Forejtovi velkolepou oslavu. Měla údajně čekat žádost o ruku

Populární český kuchař Přemek Forejt nedávno oslavil své 36. narozeniny, a tak se mu jeho partnerka Eva Burešová rozhodla uspořádat velkolepou oslavu! A i když ukáply slzy dojetí, jejich vztah prý za dveřmi úplně ideální není.

Narozeninová party pro Přemka se dle okruhu přátel páru podařila na jedničku s hvězdičkou. Oslava se povedla natolik, až dojala samotného kuchaře, ale Eva od ní údajně očekávala přece jen něco víc, informují NašeHvězdy.

Hvězda seriálu Slunečná a ZOO si totiž myslela, že by jí její milovaný konečně požádal o ruku. K žádné žádosti ale nedošlo, a tak mělo dojít k ostré výměně názorů. Dokonce prý měla padnout i slova o rozchodu. Že by ale za to mohla spíš pracovní vytíženost mladé herečky, které si na svá břímě nabrala spoustu práce?

Ta je kvůli své vytíženosti pod velkým tlakem a podle blízkého zdroje už téměř nic nestíhá. A bohužel nestíhá trávit ani více času se svými syny Nathanielem a Tristanem. A podobně je na tom i Forejt, který tráví hodně času v Olomouci, kde vede svou restauraci.

Jedno je ale jisté, slovo „rozchod“ nad párem nevisí poprvé. Už před rokem bulvárem kolovala informace, že se měla herečka se slavným kuchařem rozejít, připomíná magazín Aha!.

„Žádné opouštění, žádné loučení. Jsme spolu a jsme šťastní,“ dala jasně tehdy přítrž všem spekulacím herečka. „Nejsme děti, jsme dospělí a nejsme jediný na světě, co mají práci dál od toho, abychom byli denně spolu. V době internetů, telefonů se dá vše zvládnout. A nejjednodušeji tak, že milujete. Což my děláme,“ dodala.

Tak snad i tentokrát se jedná jen o spekulace jako loni a štěstí tak páru bude dál přát.

Zdroj: nasehvezdy.cz, ahaonline.cz, Instagram