Eva Burešová se svlékla do plavek. Nedokonalosti neřeší, sama sebe by plácla po zadku. Kritika ji však neminula

Zpěvačka a herečka Eva Burešová je už téměř rok pyšnou maminkou malého Tristana. Její starší syn Nathaniel zase oslavil v červnu už 6. narozeniny. Eva má po dvou dětech skvělou postavu, kterou se včera pochlubila v novém plavkovém příspěvku. Vyzdvihla i několik nedokonalostí, se kterými je však v pohodě, dočkala se ale také kritiky.

„Je asi pět minut za den z celkových 24 hodin, kdy se kouknu do zrcadla a řeknu si “hele, dobrý je to.“ Pak se zase najím a bříško se mi kvůli diastázi nafoukne na 5. měsíc těhotenství a veškerý “wow” pohled je pryč. Nevadí. Ono to bude jednou zase dobrý. Žiju z těch pěti minut,“ svěřila se Eva.

„Strie na zadku pro mě vždycky byly děsně sexy a ty na břichu beru jako první obrázky mých dětí a to je super. Kdybych dneska prošla kolem sebe, tak se plácnu po zadku, ale nikdo tam nebyl, tak jsem se alespoň v těch plavkách vyfotila, protože se cítím super,“ okomentovala Eva snímek, za který si, kupodivu, vysloužila i negativní kritiku.

Jeden sledující Evu obvinil, že kvůli její nespokojenosti se svým tělem, jak jsi to on sám vyložil, trpí jiné ženy mindráky nebo psychickými problémy, když žena s takovou postavou si na něco stěžuje. Eva ho však usadila tím, že zrovna ona je jednou z mála, která ukázala svoje poporodní vypouklé bříško. V žádném případě neřekla, že je se svým tělem nespokojená.

Naštěstí vlna pozitivity komentář tohoto pána spolehlivě přebyla. Spousta žen to má s jejich oblíbenou zpěvačkou stejně, jiné ženy by si zase přály takovou postavu mít.

Zdroje: Instagram, autorský text