Eva Burešová přiznává občasné hádky s Přemkem, svatbě by se však i tak nebránila

Česká kráska, herečka a zpěvačka Eva Burešová (30) právě dorazila z dovolené, kterou strávila se svým vyvoleným, šéfkuchařem Přemkem Forejtem. Navzdory domněnkám a sázkám fanoušků, předčasné líbánky to rozhodně nebyly. Ale pozor, Burešová pro eXtra.cz prozradila, že svatba by ji vůbec neurazila!

Eva a Přemek jsou aktuálně jedním z nejžhavějších párů na české scéně. Jejich syn Tristan William je důkazem toho, že jejich vztah je silný, i když ještě nebyl utužen svazkem manželským. Otázky na prstýnek v jejich okolí padají jako hrušky po první mrazíku.

„O ten prstýnek vlastně nejde. Jako co máme jiného navíc než lidé, kteří jsou svoji? Máme dům, psa, děti a jsme zdraví a k tomu nepotřebujeme ten prstýnek. Ale pozor, já neříkám, že se nechci vdávat, já se chci vdávat,“ svěřila se Eva s úsměvem, což naznačuje otevřenost k manželskému svazku.

Avšak, ne vše je tak idylické, jak by se mohlo na první pohled zdát. Stejně jako v jakémkoli jiném vztahu, i mezi Evou a Přemkem se občas vyskytne hádka . Zpěvačka nicméně zdůraznila význam schopnosti komunikovat a překonat vztahové krize. „Krize ve vztahu jsou normální, ale je klíčové, aby oba partneři dokázali krizi společně překonat. Takže ano, naše vztah má své výšky a propasti, momentálně jsme ale dlouho na vrcholu a už dlouho jsme nepocítili pád. Je to především díky naší vzájemné komunikaci,“ objasnila Burešová.

Zdroj: eXtra.cz