Eva Burešová a Kristýna Leichtová čelí ostré kritice a nadávkám: Nejdřív si děti vychovejte a pak s nimi můžete chodit ven, píší fanoušci

Před nedávnou dobou se na svém Instagramu rozčílila herečka Kristýna Leichtová (37), která kritizovala důchodce v kavárně. Těm měli údajně vadit její děti. Na podporu se pak s komentářem přidala herečka a zpěvačka Eva Burešová která dodala, že si jedna z nervózních žen sedla vedle ní a stěžovala si. Jenže tyto dvě slavné dámy u fanoušků zastání nenašly a dostaly pořádně ledovou sprchu!

Je to snad již běžnou věcí, že člověk, který si na Instagramu postěžuje na společnost se dostane ostré kritiky a nadávek. Zastání a pochopení od fanoušků se nedočkala Kristýna Leichtová ani Eva Burešová. Obě se osočily proti lidem, kterým vadily jejich děti. Vše vygradovalo v ten moment, kdy se Kristýna začala navážet do důchodců. Jedna z postarších žen se na herečku obrátila s tím, aby si děti uklidnila, což Leichtovou rozhořčilo a namísto omluvy je zpražila nepříjemnou poznámkou a o všem pak napsala na Instagram. „Myslíte, že nemám právo na to dát si kávu?“ reagovala herečka.

Herečku podpořila Eva Burešová, která se podělila o podobný příběh. „Ach bože! My byli jednou v kavárně a tam nám jedna dáma (která přišla až po nás a sedle si hned vedle nás i když všude bylo plno místa) dávala velmi najevo, jak ji vadí,že se naše děti smějí. SMĚJÍ!!!! Já z toho byla tak zaskočená. Jak někomu může vadit smích miminka,“ nechápala zpěvačka, kde se stal problém. A to byl kámen úrazu. Fanoušci se naštvali a na sociálních sítích se do Kristýny a Evy ostře pustili.

„Nauč svoje děti chovat se slušně ke starším lidem, jednou budeš taky stará a nic tě nemine, ty hvězdo,“ vzkázal Leichtové jeden z naštvaných sledujících. „Když si neumí svoje ratolesti vychovat, ať sedí doma anebo v parku. Tady nejde o kafe, ale o rozmazlené děti a namyšlené hvězdičky, které si o sobě myslí, kdo ví co,“ pokračovala další rozzuřená sledující. „Namyšlené fifleny, které si myslí že můžou všechno. Měli by si děti vychovat,“ „Píšete o ohleduplnosti ostatních k vám, ale co se na to kouknout opačné. To také není ohleduplné, NĚKOHO seřvat za to, že vy máte děti a jeho otravují, pokud nejsem schopna momentálně zvládnout své dítě tak aby svými projevy neovlivňovalo okolí tak holt musím odejít. Přece nikdo nemůže za to, že mam spatný den nebo ho má mé dítě. Nebo proste jen počítáte s tím, že to přece musí všichni pochopit, že je to přece dítě. To sice ano ale není to omluva na vše. S ignoraci matek se setkávám často. Takže každá mince má 2 strany,“ dodala jiná maminka.

Zdroj: Instagram