Ester Geislerová odletěla na Kanáry oslavit výročí s o 10 let mladším přítelem

Už dva týdny je herečka Ester Geislerová (38) s přítelem Martinem (27) na Kanárském ostrově Fuerteventura. Pronajali si rozkošný domek u oceánu, hodně surfují, cestují, ale především slaví výročí vztahu, píše Blesk.  

Ester Geislerová, mladší sestra herečky Ani Geislerové, se se svým přítelem Martinem Hronským Krupou seznámila během natáčení seriálu Anatomie života. Že je Martin o 10 let mladší než Ester, páru vůbec nevadí.

I když jejich vztahu možná někdo příliš nevěřil, tak zamilovaná dvojice nyní oslavila roční výročí. A nikoliv doma, ale na Kanárech, kde jsou od 20. února. Do oceánu chodí pro slanou vodu na brambory, nebo ve vlnách surfují. „Vždycky jsem si říkala, jaký by to bylo, kdyby vypukla válka a já byla v zahraničí. Je to bizár, je to strašidelný, i když není u nás, ale týká se to Ruska… a upřímně to má i svoje pro, přichází taková přirozená psychohygienická obrana: většinou máme plán, ale dnes jsme potřebovali zůstat ‚doma‘, nebýt na slunci a na větru. Je tu velmi větrno,“ svěřila se na sociální síti herečka v reakci na dění na Ukrajině. Jak je vidět, Ester si svobody váží.

Kromě společné oslavy výročí také Ester na ostrově oslavila své 38. narozeniny. „Jsem dostala k narozkám, heč,“ pochlubila se herečka prstenem s modrým kamenem.

Ester můžete kromě Anatomie života znát také z filmu Snowboarďáci, který ji proslavil. Hrála zde starší zlou sestru Martu. Herečka také stojí za instagramovým projektem Terapie sdílením, který si dělá legraci z esemesek, které si lidé posílají ve vztahu, píšou novinky.cz. Z předchozího vztahu má Ester dvojčata Miu a Jana (16), kteří mají zajisté s přítelem Ester kamarádský vztah, když je starší jen o 10 let než oni.

Zdroj: blesk.cz, Instagram, novinky.cz