Ester Geislerová nenamalovaná a s velkým prstenem od přítele

Snad každá žena vlastní několik líčidel, kterými si pravidelně zkrášluje své tváře. Mnohé z nich si neumí představit, že by se vydaly do ulic bez notného nánosu make-upu. Krásná herečka Ester Geislerová (38) se vyfotila bez líčení a s velkým prstenem. Jak jí to sluší a je prsten zásnubní?

Jen málokterá žena dokáže vypadat krásně i bez svých kosmetických „pomocníků“. Zrovna Ester Geislerová k nim ale nepatří. 8. května nahrála na svůj instagramový profil fotku bez jakéhokoliv líčidla. A podívejte se, jak náramně jí to sluší. Ester se fotkou vysloužila chválu od svých fanoušků, ale jsou mezi nimi i zvědavci, kteří si povšimli velkého prstenu: „Je ten prstýnek taky kouzelný?“

Je prstýnek zásnubní?

Fotce dominuje veliký modrý prsten, který může působit, že je na levé ruce. Ester v komentářích zmiňuje, že je od jejího partnera Martina H. Krupy a že je pro ní velice důležitý: „Je od @martin.h.krupa 💙 tak je pro mě důležitej.“ O zásnubní prstýnek se ale nejedná, je totiž na pravé ruce – dojem levé je pouze zrcadlovým efektem. Prstýnek prý Ester dostala darem k narozeninám.

Zamilovaný pár společně oslavil roční výročí na Kanárských ostrovech, kde i Ester získala prsten od svého o 11 let mladšího partnera.

Zdroj: Instagram, redakce