Emma Watson se vrací do školy. Herectví jí prý nenaplňovalo

Herečka Emma Watson se rozhodla po více než deseti letech vrátit na Oxford. Ta se zdá rozhodla pověsit herectví na hřebík a v poslední době jste jí mohli vidět především za kamerou a v nové upoutávce na parfém od Prady, který rovněž sama režírovala.

Emma Watson se ve filmu neobjevila od doby Malých žen z roku 2018, připomíná magazín DigitalABCAudio.

„Nebyla jsem moc šťastná, mám-li být upřímná. Cítila jsem, že hraní mě už skoro nenaplňuje a já jsem se cítila tak trochu jako v kleci,“ prozradila mladá herečka, co stojí za její hereckou pauzou. „Lidé mi vždycky říkali, že bych měla režírovat a produkovat, i když jsem hrála v Potterovi. Být režisérkou mi ale připadalo nedosažitelné,“ dodala.

Emma se v poslední době také rozhodla věnovat i rodinnému byznysu lihovarnictví a na svém instagramovém účtu spolu se svým bratrem propaguje prvotřídní gin Renais.

A jak již zmiňujeme v úvodu, Watson se rozhodla vrátit také zpátky na Oxford, kde od září bude studovat kreativní psaní. Studovala také na Brownově univerzitě na Rhode Islandu na bakalářské studium anglické literatury a v květnu 2014 se už pyšnila bakalářským titulem.

Zdroj: digital.abcaudio.com, Instagram