Emma Watson předvedla dokonalou postavu v upnutém surfařském obleku. Spolu se svým bratrem vyrazila na dovolenou ochutnávat jejich nový gin

Britská herečka a bojovnice za ženská práva, Emma Watson, nepatří mezi ty celebrity, které by se dennodenně vystavovaly na sociálních sítích. Sem tam jsme Emmu mohli zahlédnout v nějakém sexy outfitu, který podtrhl její štíhlou postavu. Teď však svým fanouškům a sledujícím na Instagramu vyrazila dech.

Emma totiž sdílela fotku v surfařském módu. Jak prozradila ve svém narozeninovém příspěvku před měsícem, surfovat se učila, ale moc jí to nešlo. Nicméně, u této fotky si surfařského prkna zřejmě nikdo ani nevšimne. Emma oblékla velice vkusný surfařský oblek, který však některé partie jejího těla odhaluje více, než jsme u ní zvyklí.

„Cože! Jak to, že je naše Hermiona alias Emma Watson tak krásná? Jsi úžasná královna, buď navždy taková, jaká jsi, a my tě budeme vždycky milovat,“ zní jeden z mnoha překvapených a pochvalných komentářů, které se pod snímkem z pláže nakupily. Určitě budete s námi souhlasit, když řekneme, že toto je Emmina nejžhavější fotka vůbec.

Emma to se surfováním, zdá se, nevzdává. Na dovolenou vyrazila se svým bratrem Alexem, fenkou Sofie a nepochybně dost velkou zásobou jejich nového ginu Renais. Kromě jachtingu, surfování a užívání moře a sluníčka je čeká také příjemná ochutnávačka. „Na dovolenou jsme vzali gin a psa, abychom s našimi nejbližšími a nejdražšími poprvé ochutnali Renais. Rádi jsme se o něj s vámi všemi podělili. Pokud byste nás chtěli distribuovat, ozvěte se nám. Rádi bychom Renais dostali dál do celého světa,“ okomentovala Emma společnou fotku. Do svého příběhu později nahrála krátký klip, kde ukázala, jak to na jachtě s přáteli a ginem vypadá.

Hvězda z Harryho Pottera si teď dává načas pauzu od hraní a soustředí se právě na rodinný byznys. Je to něco, do čeho skutečně vložila část sebe a je vidět, že je na jejich společný produkt náležitě hrdá.

Zdroje: Instagram, autorský text