Emma Watson nebyla v Hollywoodu šťastná. Zapojila se teď raději do rodinného podnikání

Britská herečka Emma Watson se v posledních letech v prostředí stříbrného plátna moc neobjevila. Jejím posledním počinem byl film Malé ženy, který je k vidění od roku 2019. Od té doby se Emmina cesta ubírá trochu jiným směrem, konkrétně cestou alkoholovou. Spolu se svým bratrem a otcem totiž vytvořili novou prémiovou značku ginu.

Rodina Emmy Watson pochází z Francie, ale žije v Anglii. Její otec je vášnivým pěstitelem a výrobcem vína už od dob jeho mládí, a tak pro ně všechny má Francie v srdci zvláštní místo. A právě tam Emma pozvala novináře z časopisu Financial Times, aby se podělila o částečně svůj nový projekt. Něco už naznačila na svém Instagramu na konci dubna u příležitosti uvedení ginu na trh.

„Se srdcem plným vřelosti a nostalgie s radostí představuji – Renais Gin. Je to óda na sluncem políbené vinice v Chablis, kde moje rodina posledních 30 let vyráběla víno,“ napsala Emma, která je na rodiny produkt velmi pyšná a věří, že jejímu bratrovi se podaří v tomto směru uspět. Ona sama toto také považuje na svůj vlastní úspěch. Jejím úkolem bylo obstarat design a umělecký směr a jak řekla v rozhovoru, nemohla by to svěřit někomu cizímu, protože se jedná o její rodinu a historii.

S herectvím se tento úspěch nedá moc srovnávat. Svou práci miluje a určitě se k ní vrátí, teď je však ráda, že se mohla zapojit do něčeho, kde je skutečně vidět její pravé já. „Nebyla jsem moc šťastná, pokud mám být upřímná. Myslím, že jsem se cítila trochu jako v kleci. Nejtěžší pro mě bylo, že jsem musela jít ven a prodávat něco, nad čím jsem opravdu neměla moc velkou kontrolu,“ řekla herečka o odchodu z Hollywoodu. A když se film nepovedl, odpovědnost šla na její hlavu, z čehož neměla dobrý pocit.

V budoucnu si proto chce vybírat projekty, kde bude mít víc prostoru pro své názory. Pokud vše dobře dopadne, uvidíme ji v novém filmu, který by se měl natáčet v příštím roce.

Zdroje: Financial Times, Instagram