Emma Smetana v hlavní roli nového seriálu, který „přijala jen kvůli dcerce“, u diváků pohořela. Nejste herečka a hrát vůbec neumíte, zní kritika

Nový seriál Eliška a Damián se nedočkal po odvysílání premiérového dílu kladného přijetí fanoušků. Bohužel se diváci ve většině shodují, že je to to nejhorší, co se v poslední době odvysílalo. Emma Smetana tomu v hlavní roli vůbec nepomohla, ba naopak.

Emma Smetana se stejně jako seriál dočkala dost silné kritiky, protože podle fanoušků není vhodnou herečkou na podobné telenovely a romantické seriály pro ženy. Nedala do toho srdce a působí to, jako by se prý za roli spíše styděla. Na hereččině Instagramu to na stud rozhodně nevypadá. Sdílela fotografie z předpremiéry, kde byla se svou rodinou, ale rovněž i další videa a snímky, které se seriálu dotýkají. S kritikou samozřejmě nesouzní, a nebere ji ani příliš na vědomí, informoval Blesk. Hlavní pro ni je, že její dcera Lennon je nadšená, jelikož roli prý vzala především kvůli ní a považuje misi za splněnou. Není tedy divu, že se divákům nezdá, že do toho Smetana nedala srdce…

Na předpremiéru dorazila Emma s Jordanem Hajem opět stylově.

No a co na to diváci? Ti se s párem opravdu nemazlili.

Kdo vymyslel takovou kravinu? A herecké výkony o těch raději pomlčím. Vy nejste žádná herečka a nikdy nebudete.

Aha, tady už někdo neměl na nájem.

Emo mate tohle zapotřebí? Za mě fakt průser… jediný co je na tom krásného je písnička s panem Mullerem … vydržela jsem 20 min.

Že neumíte hrát se dalo čekat. Ale že pohoříte v ochotnické parodii na papundeklové pohádky z 90. let?

Podle názorů diváků to vypadá, že Emma Smetana by raději měla zůstat u kontroverzních scének, které s manželem provozují na pódiu, sociálních sítích a veřejných akcích a raději by se neměla znovu pokoušet naskočit do hereckého sedla. Podle ČSFD má Emma na svém kontě několik rolí, žádná z nich jí však nevynesla žádné ocenění.

Jak to vidíte vy? Myslíte si, že by lidé měli dát seriálu ještě šanci nebo že ho Emma skutečně už neměla raději hrát?

Zdroj: Instagram, Blesk, ČSFD