Emily Ratajkowski už není brunetka, ale zrzka

Emily Ratajkowski (32) své fanoušky pořádně překvapila! Polská sexbomba prošla velkou proměnou. Efekt samozřejmě ukázala na svém účtu na Instagramu. Těžko uvěřit, že se Emily Ratajkowski, jejímž poznávacím znamením jsou tmavé vlasy, rozhodla pro takovou změnu. Jakou barvu vlasů má nyní?

Emily Ratajkowski změnila barvu vlasů! Její poznávací značkou byl černý sestřih, ale nyní si modelka obarvila vlasy na zrzavo.

Emily Ratajkowski (32) ví, jak na sebe upoutat pozornost. Její sexy fotky sleduje na Instagramu více než 30 milionů sledujících! Ale i ty nejpůvabnější fotky v plavkách a bikinách mohou časem omrzet i ty nejvěrnější fanoušky. V této situaci přišla božská Emily s něčím úplně novým a své fanoušky velmi překvapila! Polská sexbomba prošla zásadní proměnou. Její účinky samozřejmě ukázala na svém účtu na Instagramu. Těžko uvěřit, že se Emily Ratajkowski, jejímž poznávacím znamením jsou tmavé vlasy, rozhodla pro takovou změnu. Obarvila si vlasy na červeno.

„Vypadáš skvěle!“, „Líbí se mi tvůj nový styl!“, „Říkal jsem ti, abys to udělala!“. – Takové komentáře se nyní množí pod novými fotografiemi ohnivé zrzky Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski. Kdo je modelka polského původu?
Emily Ratajkowski je jednou z nejznámějších světových modelek. Proslavila se tím, že se svlékla na natáčení videoklipu k písni Robina Thickeho „Blurred Lines“, a dělá také reklamu svým vlastním plavkám. Modelka je čtyři roky po svatbě se Sebastianem Bear-McClardem rozvedená a hodně se šuškalo, že důvodem byly producentovy četné nevěry, psal magazín AS. Později byla Emily Ratajkowski spojována s Bradem Pittem (59 let), Petem Davidsonem (29 let) nebo DJ Oraziem Rispo (35 let).

Zdroj: autorský článek, Instagram, AS