Emily Ratajkowski: Nevěřím na heterosexuály!

V současnosti chce být brána vážně jako mladá žena, která se zajímá o feminismus a politiku; jako spisovatelka, která se snaží získat zpět svou image; jako matka, která mění priority svého života s ohledem na svého ročního syna Sylvestera Apolla Beara (nebo Slye, jak mu říká); a jako čerstvě svobodná osoba, která zjišťuje, jakého partnera chce, aby s ním šla po cestě životem. A nevěří na heteráky! Taková je Emily Ratajkowski.

Veřejnosti je však známá díky svému sexeappealu nebo výstavnímu plochému břichu, které ani po porodu nejeví známky ochabnutí a zasloužilo by si Oskara.

Modelka a herečka se poslední dobou stala námětem pro média, kdy otevřeně promluvila o tom, jak sama vnímá sexualitu. Pro Harper’s Bazaar uvedla, že podle ní je sexualita na „klouzavé škále“ a že nevěří na heterosexuály. Měla tím na mysli na jednoznačnou orientaci člověka. O největší senzaci se ovšem postarala díky svému postoji k bisexualitě. Před několika týdny se totiž na sociálních médiích objevily názory, že se Emily svým příspěvkem na TikToku přiznala k bisexualitě. Emily reagovala na video, které se ptalo těch, kteří se „identifikují jako bisexuální“, zda „vlastní zelený sametový gauč“, jak uvedl Daily Mail. Do podobné „kampaně“ se zapojily i další celebrity. Supermodelka nepříliš jemně naznačila svou sexualitu, když se pochlubila vlastním zeleným sametovým gaučem, čímž vlastně sdělila, že maminku jednoho dítěte přitahují jak muži, tak ženy. Přitom se dívala do kamery rošťáckým pohledem a lebedila si na své zelené pohovce v pytlovité bílo-červené mikině. Komentáře pod Emiliným příspěvkem byly zaplaveny blahopřejnými zprávami, v nichž mnozí psali: „Další vítězství pro dámy.“ Emily chtěla svým postojem ukázat, že důležitá je láska jako pocit a stav, nikoli to, komu je určena – zda je heterosexuální nebo homosexuální.

A i přes aktivitu na sociálních sítích, kde světová modelka přidává jednu fotku ve spodním prádle za druhou, tvrdí, že středem jejího vesmíru je pro ni teď její syn. „Mateřství mě donutilo přehodnotit, co je pro mě důležité. Například, co chci naučit svého syna,“ upřímně přiznala.

Aktuálně si ovšem užívá, protože sama přiznává, nikdy nebyla svobodná a skákala z jednoho vztahu do druhého. A je si vědoma toho, že dalšího partnera už bude vybírat nejen sobě, ale i svému synovi.

Zdroj: Harper’s Bazaar, Daily Mail