Ellie Goulding během vystoupení zasáhla pyrotechnika přímo do obličeje

Ellie Goulding (36) si zažila doslova horké chvilky. Během nedělního koncertu ji vyděsila pyrotechnika, která zpěvačku zasáhla nešťastně přímo do obličeje, píše web The Mirror.

Popová hvězda zrovna vystupovala se svým nejnovějším singlem „Miracle“, když v tom zničehonic vystřelil pyrotechnický přístroj ránu přímo do její tváře. Šokovaná Ellie křičela a zanadávala, poté odběhla a držela se za obličej. Publikum bylo zmatené a až posléze si uvědomilo, co se vlastně stalo.

Z videa, které fanoušci sdílejí na TikToku není patrné, že by měla nějaké zdravotní následky. Jako profesionálka celé své plánované vystoupení nakonec dokončila.

Zpěvačka se k technické závadě na pódiu zatím veřejně nevyjádřila, ale krátce poté na svém Instagramu sdílela fotografii z festivalu, kde poděkovala svým fanouškům.

@random.15071 #elliegoulding #victoriousfestival ♬ original sound – Emilia hollands

Nehody a nečekané zvraty na pódiu se nevyhnou ani těm největším hvězdám.

Jak informoval týdeník Sedmička, i Beyoncé prožila docela krušné chvíle na pódiu. Zpěvačka kvůli nešťastné náhodě málem přišla o své dlouhé kudrnaté vlasy. V roce 2013 vystupovala se svým megahitem „Halo“ v kanadském Montrealu, když v tom se jí vlasy zamotaly do větráku. Nebýt pohotových členů jejího týmu, už by o svou kštici přišla. Beyoncé na sobě nedala nic znát a jako naprostá profesionálka všem předvedla, že za všech okolností je schopná podat skvělou show.

Zpěvačka Britney Spears si zase užila své s bláznivým fanouškem, který narušil její koncert v roce 2017 v Las Vegas, psal web Lajk.cz. Ten se dostal na pódium, když zrovna zpívala píseň „You Drive Me Crazy“ (jak příznačné pro vzniklou situaci) a začal poskakovat do rytmu. V tom si výtržníka všimli tanečníci i osobní strážci, kteří muže chtěli zpacifikovat. Britney dokončila píseň a netušila, co se jí za zády odehrálo. Až poté zpozorněla. Bláznivý fanoušek totiž udeřil jednoho z tanečníků a strážci urychleně odvedli zmatenou zpěvačku do zákulisí. Naštěstí se jí nic nestalo.

Zdroj: The Mirror, Sedmička, Lajk.iprima.cz