Elizabeth Kopecká musí rychle začít zpívat: U Jágra má nesplacený dluh!

V SuperStar 2021 skončila Elizabeth Kopecká na druhém místě a dostala se tak do povědomí stovky fanoušků. I ona konečně našla štěstí v mužské náruči! Letitá kamarádka hokejisty Jaromíra Jágra se ale poučila z minulého nepříliš dlouhého vztahu s fotbalistou Václavem Černým a podrobnosti o novém vztahu si tak nechává pro sebe. 

Popularita díky SuperStar přinesla krásné zpěvačce nový vztah a kráska se netajila tím, že je zamilovaná. Jenže raději si vše měla nechat pro sebe, protože láska s mladším fotbalistou vydržela necelé dva měsíce. „Po téhle zkušenosti jsem si řekla, že si budu dávat pozor na jazyk. Teď zrovna něco krásného prožívám, ale nechám si to pro sebe. Ukážu ho, až bude mým manželem,“ svěřila se Blesku talentovaná zpěvačka. 

Raději se klidně až do rána bavila o svém dlouholetém kamarádovi Jardovi Jágrovi. „Samozřejmě jsme pořád v kontaktu, před několika dny jsem byla na zápase na Kladně a vyhráli jsme. Jsem fanynkou Kladna a podporuji ho stejně, jako Jarda mě podporuje v kariéře zpěvačky,“ tvrdí Kopecká. „Akorát mu ještě dlužím jednu písničku, kterou jsme ještě nestihli nazkoušet s kapelou. Jarda má strašně rád písničku Déšť od Marie Rottrové a moc bych mu ji chtěla zazpívat. Snad se paní Rottrová nenaštve,“ pochlubila se zpěvačka pro Blesk.

Talentované zpěvačce neuniklo, že hokejová legenda chce položit kariéru na hřebík. „Možná cítí, že přišel čas, ale nevěřím tomu. Jarda musí hrát pořád,“ dodává.

Jak tomu nakonec s Jágrovo kariérou bude, je nyní ve hvězdách.

Zdroje: Blesk, Instagram