Eddie Rambousek zpět v Ulici! Nový děj herce Jiřího Panznera trochu zaskočil

Po dlouhých třech a půl letech se vrací na obrazovky oblíbená postava Eddieho Rambouska ze seriálu Ulice, jehož představitelem je skvělý herec Jiří Panzner. Fanoušci tohoto seriálu určitě nezapomněli na románek Eddieho a Magdy Procházkové, a proto se těší na to, jak se vyvine jejich vztah v nové sezóně.

Panzner byl vždy znám svou pracovitostí a skromností, a tak není překvapením, že přestože byl nervózní před prvním natáčecím dnem, velmi rychle našel cestu zpět do své role. „To bylo někdy koncem března. Měl jsem jen jeden obraz, ve kterém ještě navíc Eddie moc nemluvil,“ vzpomíná Panzner a pokračuje: „Přesto jsem byl samozřejmě trochu nervózní. Ale velice rychle to ze mě spadlo a zase jsem vklouzl do role.“ píše TV Nova.

Fanoušci seriálu by mohli být překvapeni změnou Eddieho postavy. Jeho představitel Panzner prozradil, že z důvodu práce ve Španělsku se Eddie stal klidnějším a rozvážnějším člověkem. Panzner se také přiznal, že ho překvapilo, když se dozvěděl, že Eddie nastoupí na gymnázium jako učitel tělocviku. „Musím přiznat, že jeho nové zařazení do školního systému mě trochu zaskočilo,“ přiznal herec.

Jiří Panzner je ve svém volném čase také nadšený fotbalista a vášnivý zahradník. I když bydlí v bytě a nemá chalupu, vždy se najde někde poblíž práce, kterou může udělat ručně. „Mám rád zahradnické práce. Rád třeba sekám u našeho domu trávník nebo, když je potřeba, posekám i dřevo, ořežu stromy, shrabu seno…“ říká Panzner. A pokud někdo z jeho přátel potřebuje pomoc, vždy je připraven přijít a pomoci.

Zdroj: TV Nova