Eddie Murphy (62). Pět manželek, 10 dětí. Na Vánoce je to pořádný humbuk

Americký herec Eddie Murphy (62) patří mezi nejznámější multiotece v showbyznysu. S pěti manželkami má až 10 dětí a proto si zřejmě mnozí kladou otázku, jak asi vypadají jeho Vánoce.

Slavný herec patří mezi lidi, kteří si Vánoce užívají plnými doušky. Zřejmě i proto přijal roli ve vánoční komedii s názvem Candy Cane Lane. Ta měla premiéru 1. prosince a po jeho boku se v ní objevily například Jillian Bell, Tracee Ellis Ross nebo Nick Offerman.

V rámci propagace tohoto počinu se zúčastnil rozhovoru s magazínem People, ve kterém promluvil, jak vypadají svátky klidu a lásky v jeho domácnosti. Hercova rodina je totiž početná, jelikož má dohromady 10 dětí.

„Užívám si spoustu času stráveného s mojí rodinou. Děláme tradiční věci, které dělají všichni. Mám spoustu dětí a širokou rodinu. Takže v domě je to pořádně hlučné. Vaříme, máme dobré jídlo a jsme spolu. Vánoční období mám velmi rád,“ ​​řekl Murphy.

Se svou současnou snoubenkou Paige má dvě děti – Maxe (5) a Izzy (7). Matkou jeho nejstaršího syna Erica (34) je Paulette McNeely, s režisérkou Tamarou Hood má syna Christiana (33) a dceru Angel (16) má se členkou Spice Girls Mel B. S bývalou manželkou Nicole má zbylých 5 dětí – dcery Bellu (21) , Zolu (23), Shayne (29), Briu (34) a syna Mylese (31).