Ed Sheeran koncertuje pro děti, které jsou hospitalizované v nemocnici

Světová hvězda Ed Sheeran (32) evidentně nemá srdce jen pro hudbu, ale také pro děti. Že jeho srdce je opravdu velké, nyní dokázal dojemnou překvapivou návštěvou nemocnice v Sydney.

Světová hvězda Ed Sheeran si dal uprostřed svého australského turné malou pauzu. Zpěvák chodí během pauzy překvapovat své malé fanoušky. A to ty, kteří potřebují úsměv na tváři nejvíce, uvádí vip.de.

Nyní navštívil dětskou nemocnici v Sydney, kam přišel v bílé košili, zelených kraťasech a teniskách a okouzlil děti v jejich těžkých dnech. Je zřejmé, že 32letý zpěvák si dal za úkol něco vrátit svým mladým fanouškům, ale tato překvapivá návštěva však zdaleka nebyla jeho první.

Ed Sheeran navštěvuje nemocnice i školy

Náhle se objevil také v Queenslandské dětské nemocnici a plnil sny malých pacientů. Zejména jedna dívka nemohla ani o několik dní později uvěřit svému štěstí. Prozradila, že dostala dva velké dárky: Konečně porazila rakovinu a zároveň se setkala se svým idolem.

A je to ještě lepší: Poté, co slyšela některé z největších hitů Eda Sheerana, nastal jeden zvláštní okamžik, který si bude pamatovat do konce života. Ed se dozvěděl, že tato slečna umí zpívat a přede všemi si mohla se svým idolem také zazpívat.

Zaměstnanec nemocnice prozradil, že Ed během návštěvy vypadal, že chce s dětmi opravdu být a povídal si s malými pacienty před i po vystoupení. Zjišťoval, odkud jsou, a ptal se na jejich příběhy, uvádí dailymail.co.uk.

Ed Sheeran svou hudbou nedělá radost jen dětem v nemocnicích. Na začátku února překvapil školáky v Aucklandu na Novém Zélandu koncertem zdarma, ve třech různých školách.

Zdroj: vip.de, Instagram, dailymail.co.uk