Dům Shakiry je prokletý, říká astroložka. Je prý plný špatných vibrací

Více než půl roku po oznámení jejich oficiálního rozchodu se Shakira a Gerard Piqué nadále objevují na titulních stranách médií. Zejména kvůli skutečnosti, že k jejich rozchodu došlo kvůli nevěře.

Od té doby o bývalém páru mluvilo mnoho lidí, mezi nimi i astroložka Mhoni Vidente, která učinila několik předpovědí o tom, co se stane v životě zpěvačky a bývalého fotbalisty. Jak se zdá, měli by se mít oba na pozoru.

Kubánská astroložka řekla, že Shakira musí opustit dům v Barceloně, kde v současné době žije, protože, jak tvrdí, toto sídlo je z různých důvodů prokleté. „Shakiro, co musíš udělat, je dostat se z toho domu, je to prokletý dům,“ řekla Mhoni podle webu Marca. Rovněž by se prý měla zpěvačka chránit před špatnými vibracemi, jelikož její život bude plný radikálních změn.

Stejně tak jasnovidka řekla, že se musí kolumbijská superstar chránit před špatnou energií Piquého rodičů, kteří jsou roky jejími sousedy. Zdůraznila důležitost tohoto bodu, protože tvrdí, že prarodiče jejích dětí jsou z ní unaveni a chtějí ji pryč ze svého života.

Zdroje: Marca