Drsná slova Terezy Černochové: Sagvan Tofi je blb! Vezmu ho pod krkem…

Kdo by si pomyslel, že mezi těmito dvěma stále panuje nesvár? Zpěvačka Tereza Černochová (40) se pustila do Sagvana Tofiho (59) a dokonce ho označila za hlupáka! Stále totiž nemůže zapomenout na slova, která jí řekl před lety a měla vliv na její kariéru…

Těžko říct, zda si Sagvan uvědomuje, že s ním má zpěvačka Tereza Černochová (40) tak velký problém. Když se Černochová objevila jako host v pořadu 7 pádů Honzy Dědka (51) ve Švandově divadle, rozhovor se brzy stočil k herci Sagvanu Tofimu (59), známému jak z filmů Kamarád do deště, tak pro svou bouřlivou povahu, která dokonce vedla k rozpadu jeho vztahu s modelkou Simonou Krainovou (50).

V tu chvíli Tereza neváhala a jedním dechem prohlásila: ,,Sagvan Tofi je prostě blb!“ a otevřeně se svěřila s incidentem z minulosti.

,,Mně jako dívce před zraky vydavatelství řekl památnou větu, že já nikdy s tím, jak vypadám, nebudu zpěvačka, a už vůbec ne dobrá a populární,“ vzpomínala hořce Tereza na událost, která ji zasáhla hluboko do srdce a zanechala v ní nezapomenutelnou křivdu. Od té doby ho prý nepotkala, avšak údajně se na to těší. „Vezmu ho pod krkem a řeknu mu: Chlapče, tak se na mě podívej. Někdy je lepší držet mordu!“ překvapila zpěvačka i samotného Dědka, který je obvykle ve svém pořadu zvyklý na ledacos. 

Jak uvedl Blesk, Tofimu se podařilo vybudovat si poměrně úspěšnou kariéru. Stal se respektovaným producentem a režisérem v oblasti reklamy a vytvořil několik muzikálů, jako jsou Děti ráje (který si během deseti let získal miliony diváků) a Čas růží.

Naproti tomu Tereza Černochová je známá tím, že jí spoustu projektů nevyšlo tak, jak si představovala. Posledním nešťastným pokusem byla filmová komedie Bourák, v níž hrál i Ivan Trojan (59), a která nezaznamenala úspěch ani u kritiky, ani u diváků. ,,Zdá se, že když se zapojím do něčeho, má to tendenci skončit neúspěšně… s výjimkou Monkey Business!“ krčila rameny Černochová, která se však zrovna se zpěvem uchytila.

Dvojice si tak bude muset svůj dávný spor zkrátka vyříkat.

Zdroj: Blesk, 7 pádů Honzy Dědka