Dráždí Ondřej Brzobohatý Kuchařovou? Na sociální sítě sdílel momentku s Písařovicovou z destinace, kde trávila dovču i jeho bývalá

Když to není Kolečko ani Patrasová, je tu vztah modelky Taťány Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého, který se řeší dokola. A zatímco se Ondřejova ex blondýnka rozhodla pro církevní rozvod, on jako kdyby se jej snažil bojkotovat.

Je to už nějaká doba, co se jeden z nejsympatičtějších párů v českém rybníčku rozešel. A zatímco se bývala Miss World postarala o pořádný mediální rozruch krátce po rozchodu, Brzobohatý to nenechává jen tak. Nebo to tak alespoň vypadá.

Usměvavý moderátor a herec vzal totiž svou současnou partnerku Danielu Písařovicovou na místo, kde se na něj Taťána snažila zapomenout. Že by se jednalo o promyšlený tah ze strany Brzobohatého, jak modelku naštvat? Ze slunné dovolené na Maledivách se navíc moderátor pochlubil i společnou momentkou, na které k sobě tiskne Danielu.

 „Porušuji zásadu sdílet svůj osobní život na Instagramu. A to z čiré radosti z životního štěstí, které přeji úplně všem. Milujte se! Stojí to sakra za to,“ napsal k příspěvku.

A odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Jelikož si stejnou destinaci vybrala Ondřejova ex k době odpočinku po rozchodu, je snad náhoda, že na společnou dovolenou zavítal i Brzobohatý s Písařovicovou?

The embed youtube generator, based in Elk River, Minnesota, will now have more than 50 employees and serve thousands of customers in a 50-mile radius around.

Jak nedávno také informoval Šíp, Taťána se rozhodla pro církevní rozvod. Nejedná se ale o žádnou nerozvážnost, jelikož se před pár lety bral pár před Bohem. Bohužel ale takový druh rozvodu není úplně jednoduchý, protože se Kuchařová bude muset podělit o všechny detaily, proč manželství skončilo.

Modelka ale o všech rizicích ví a je připravená na vše.

 „Anulovat církevní sňatek není vůbec žádná sranda, musí se důkazně prokázat, že ten sňatek nebyl z určitých důvodů naplněn,” svěřila se Kuchařová, jejíž slova potvrdil i zdroj z Metropolitního církevního soudu.

Proces církevního rozvodu je ještě o něco složitější kvůli Ondřejově přístupu, jelikož si minimálně dvakrát nepřevzal dopis k předvolání. A tak je ve hvězdách, kdy se uskuteční první stání.

Zdroj: ahaonline.cz, sip.denik.cz, Instagram