Dominika Myslivcová (28) riskovala život svůj i dítěte. Sebe ani sedačku s miminkem nepřipoutala bezpečnostním pásem

Bloggerka Dominika Myslivcová je už týden hrdou maminkou syna Deriana. Chlapeček přišel na svět 22. srpna plánovaným císařským řezem, jak se Dominika pochlubila svým fanouškům na Instagramu. Pyšný tatínek Zdeněk Chytil si svoje dva poklady už odvezl domů a cestu Dominika pro své fanoušky pečlivě zdokumentovala.

Kromě štěstí, které z videa, (které již není dostupné), vyzařovalo, si však ještě pečlivější fanoušci všimli ještě něčeho jiného, podle nich mnohem závažnějšího. Dominika seděla v autě na zadních sedačkách vedle autosedačky s malým Derianem. Jenže ani ona, ani sedačka nebyla připoutaná, navíc vajíčko s miminkem se má vozit otočené protisměru jízdy. Dominice to tito sledující v komentářích dali pěkně, jak se říká, sežrat.

„Vím, že to tu zaznělo, ale hlouposti to by vám šlo – takový serepetičky a svítící písmenka, ale zjistit si dopředu bezpečnost ohledně sedačky, jízdy, pásy, oblečení atd., to ne,“ rozohnila se sledující Barbora. „Ani jeden z vás není připoutaný. Muž dokonce používá fake zacvakávač. Vy chcete všichni umřít?“ napsal zase sledující Petr. „Vajíčko proti směru jízdy vždy! A ty by jsi se taky mohla připoutat už kvůli tomu malému,“ upozornila paní Zuzana a popřála hodně štěstí a zdraví.

Takových přání dostala Dominika celou řadu. Upozornění na bezpečnost cestování s miminkem si však Dominika také vzala k srdci a v jednom z komentářů za ně poděkovala s tím, že příště už si na to dá pozor. Některé ženy chápou, že žádná matka nemůže hned zpočátku vědět všechno, a tak místo rýpání se dojímaly nad krásou malého Deriana a vůbec celého videa.

Zdroje: autorský text