Dominika Gottová si za svou situaci může sama. „Je líná“ tvrdí zdroj

Nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (49) nemá v životě na růžích ustláno. Po otci nezdědila ani korunu, a tak žije v Helsinkách, kde se provdala za kytaristu a hudebníka Tima Tolkkiho (57) a pořídili si spolu sociální byt. On je však většinu roku v Mexiku a stýkají se jen na dálku, Občas jí pošle nějaké peníze, ale poté, co jí v lednu přestali vyplácet podporu v nezaměstnanosti, je prý opravdu v nouzi.

Přestože by Dominika Gottová mohla mít po svém otci i finanční talent, dělá jednu chybu za druhou a zřejmě se dodnes nepoučila. Když má peníze, utrácí je jako o život, aby pak musela prosit o další. Dokud žil její slavný a bohatý otec, vždy se jí snažil přispívat, dokonce jí koupil byt v Praze, dal jí auto… Byt, kde bydlela i její matka, však prodala za směšnou částku. Matku umístila do domova důchodců, kam jí měl Karel Gott přispívat každý měsíc až do její smrti. Po jeho smrti to však vdova Ivana zarazila.

Nyní se nejmenovaní Dominičini přátelé rozhodli pro Extra.cz prozradit něco o jejím životním stylu. Dominika dostala za poslední dva roky desítky nabídek na práci, bydlení a pomoc, ale svým chováním je všechny pohřbila,“ postěžovala si na Dominiku, zřejmě proto, že mu s ní došla trpělivost. „Ona se tím nechlubí, ona to popírá. Ani státní podpora, o kterou už přišla, nebyla čtyřicet tisíc korun, prý to bylo mnohem méně. Ale je fakt, že pořád sedí doma, ruce v klíně a doufá, že jí manžel Timo Tolkki pošle nějaké peníze ze svých cest. Ale i on se velmi trápí a bůhví, co se mu právě honí hlavou. Dřív nebo později to dopadne špatně,“ myslí si pesimisticky Dominičin známý.

Kde je v jejím případě chyba, je prý zcela jasné. „Dominika se mohla mít luxusně. Nemusela prodávat byt, který před pár lety dostala na Vinohradech od otce za zlomek ceny. Dnes by měl hodnotu desítek milionů, ona ho prodala za babku. Nemusela se chovat krajně nespolehlivě ke všem, kteří jí v posledních dvou letech opakovaně podali pomocnou ruku, ale ona místo poděkování nechodila na schůzky, rušila ty, které si domluvila, nic z toho nevyšlo. A přitom mohla mít práci, bydlení, dokonce i peníze navíc, které mohla ušetřit, všechno,“ tvrdí zdroj a bez obalu dodává důvod. „Podle mého názoru je prostě neuvěřitelně líná. Nechce se jí nic dělat. Všechno je problém,“ uvádí jedna z Dominičiných kamarádek. Bohužel vše nasvědčuje tomu, že má pravdu.

Podle některých známých je Dominika Gottová spíše líná a za svůj stav si může sama, nikoliv nepřízeň osudu.

Zdroj: Extra.cz