Dominika Gottová se údajně chystá zveřejnit pikantnosti ze života Ivany Gottové. Už má dost nespravedlností

Překvapení Ivany Gottové v podobě oživení hlasu zesnulého Karla Gotta pomocí umělé inteligence přineslo spoustu názorů. Mezi negativní patřil i názor jeho dcery Dominiky Gottové. Ta se podle zdroje chystá zveřejnit pikantní informace ze života vdovy po jejím otci.

Dominice Gottové oživování hlasu jejího tatínka, když už není naživu, nepřišlo vhodné. Svůj názor sdělila pro deník Blesk: „Ivana by měla nechat tátu spát. Když jde o jeho písně či pořady, to mi nevadí. Ale tohle? Proč se snaží oživovat jeho hlas? Proč to dovolila? Píší mi lidé na Facebooku, že se jim to také nelíbí, že by měli nechat tatínka odpočívat,“ vyjádřila se dcera slavíka.

Před pár dny se objevila v médiích také informace, že Ivana Gottová vyplácí apanáž další z dcer Karla Gotta, Lucii. Deník Prima ženy informoval, že se Ivana snažila dceru Lucii opět zahrnout do dědictví, ale to se jí nepodařilo. Rozhodla se tak pro jiný krok, a tím je finanční podpora dcery Lucie v podobě měsíční renty.

Podle webu Naše hvězdy už má Dominika Gottová všech nespravedlností dost a chystá se zveřejnit pikantní informace z intimního života Ivany Gottové. Její manžel Timo Tolkki se údajně chystá napsat knihu, kde bude vše utajené ze života Ivany Gottové zveřejněno.

Součástí má být také odhalení syna Huga, který je podle Dominiky Gottové skutečným synem zesnulého Karla Gotta. Toho by ráda představila svým sestrám Charlott a Nelly. Budou však o to holky skutečně stát?

Zdroj: Naše hvězdy, Prima ženy, Blesk, Instagram