Dolly Parton se těší na oslavu Miley Cyrus a vzkazuje „Už se nemůžu dočkat, až to s tebou oslavím!“

Dolly Parton je kmotra Miley Cyrus. Snad proto se kdysi objevila i v jejím seriálu Hannah Montana na stejné pozici a radila jí. Momentálně se nemůže dočkat velkolepé oslavy, kterou Miley chystá.

Country hvězda se zřejmě nejprve znala s jejím otcem, Billy Ray Cyrusem, který je podle People ikonou country a jeho singl Achy Breaky Heart ho v roce 1992 vyhodil na první příčky ve světě. Nyní jednašedesátiletý skladatel a herec už u nové generace tak slavný není, ale přesto získal cenu Grammy. Většina Mileyných stoupenek jej zná jako představitele Robby Ray Stewarda, otce Miley Cyrus, což je trochu vtipné, protože podle k Miley samotné se jako otec příliš nechoval. Ta byla po rozvodu byla spíše s matkou, zatímco Billy byl pěkný divoch.

Všechno nejlepší k narozeninám, Miley!

přála jí sedmašedesátiletá kmotra na Instagram. Jak můžete vidět, tak na snímcích vypadají obě opravdu báječně.

Nicméně přátelství s Dolly Parton jeho dcerce přihrálo skvělou tetičku a kmotru, která se nezdráhá to s Miley kdykoliv roztočit. Pokud jste sledovali seriál Hannah Montana, tak tam to vypadalo, že má s Dolly opravdu velmi vřelý a přátelský vztah a pokud tedy před kamerou nelhaly, mají k sobě obě ženy velmi blízko.

Zdroj: Instagram, People