Dolly Parton se svěřila se svým tajným receptem na šťastné manželství

Slavná country zpěvačka je se svým manželem od roku 1966! Magazín Hello píše, že Dolly Parton je známá tím, že si své soukromí střeží, ale konečně prozradila svůj tajný recept na dlouhotrvající manželství.

Se svým manželem Carlem Deanem se brali v roce 1966 avšak i po letech je jejich manželství pevné a plné lásky. Co za tím stojí? Podle zpěvačky jsou to jejich hvězdná znamení! „Jsme dobří přátelé, navzájem se respektujeme. Máme se rádi. A já jsem kozoroh, on je rak a pokud sledujete tyhle věci, jsou tato znamení kompatibilní,“ řekla v rozhovoru pro Access Hollywood.

Podle zpěvačky ale za tím nejsou jen kompatibilní znamení, ale také jedna úplně obyčejná věc – smysl pro humor. V rozhovoru zdůraznila: „Poznali jsme se před padesáti sedmi lety. A jsme stále spolu. Máme podobný smysl pro humor, oba jsme vtipní. Oba jsme schopni najít humor v čemkoli.“

Dolly a Carl prožili více než 55 let manželského štěstí. Dvojice se seznámila v Nashvillu hned první den, kdy se zpěvačka v roce 1964 přestěhovala. Ačkoliv pár nemá žádné děti, jsou spolu šťastní a pokračují v životě i nadále bok po boku.

Zdroj: Hellomagazine.com