Dolly Parton prý byla tajnou producentkou přemožitelky Buffy

Herečka Sarah Michelle Gellar nedávno potvrdila zvěsti, že Dolly Parton byla ve skutečnosti tajnou producentkou v seriálu Buffy, přemožitelka upírů.

Vnadná ikona se podílela na kultovní show, která se vysílala v letech 1997 až 2003. Informovala o tom Sarah Michelle Gellar, která ztvárnila hlavní postavu, lovkyni Buffy. Během vystoupení v The Tonight Show Jimmyho Fallona řekla, že je málo známým faktem, že legenda Dolly Parton byla producentka. Dodala však, že hvězda byla během šesti let, kdy film vznikal, k vidění na natáčení jen zřídka. Z toho důvodu o této skutečnosti málokdo tušil.

Nicméně Dolly prý byla z obsazení nadšená a po zhlédnutí seriálu měla vždy výjimečný pocit. „Jednoho dne se jí na její zapojení někdo zeptal, pochválila show a můj výkon a já si říkala: ‚Ach, teď můžu zemřít. Dolly Parton ví, kdo jsem, a myslí si, že jsem dobrá!'“ pokračovala Sarah.

Ukázalo se, že Parton spoluvlastnila se svým bývalým manažerem Sandy Gallinem společnost Sandollar Productions, která měla seriál pod palcem. Gallin byl výkonným producentem seriálu během jeho sedmi sezón a tato produkční společnost je uvedena i v titulcích pořadu. Navíc i společnost Parton také produkovala film z roku 1992, ze kterého byla série adaptována, dodává Entertainment Tonight.

Zdroje: The Tonight Show, Entertainment Tonight