Dojemný krok. Zpěvačka SIMA se postavila za šikanovanou fanynku, které hejtr napsal, že je tlustá. Poté ji pozvala na pódium

Na nedávném koncertu slovenské zpěvačky SIMI se odehrál okamžik, který nejen zahřál srdce fanoušků, ale také vyslal silný vzkaz o nulové toleranci k šikaně. Během večera totiž zpěvačka poskytla úžasnou podporu jedné ze svých fanynek, která byla terčem urážlivých komentářů na sociálních sítích.

Web Startitup zmiňuje, že vše začalo krátkým videem, které fanynka zveřejnila na svém profilu. V něm sdělila svůj velký sen, a to stát se tanečnicí pro SIMU. Bohužel se pod jejím videem objevil zlomyslný komentář, který nejenže zpochybnil její sen, ale také ji urazil a zranil. Komentář zněl v češtině zhruba takto:

„hahaaa tak tebe SIMA nepřijme jako tanečnici, hnusná tučná svině.“

SIMA však nenechala tento nepříjemný komentář bez odezvy. Veřejně a se ctí se postavila za svou fanynku se slovy:

,,Nikdo nebude šikanovat moje baby!”

Portál HITky uvádí, že během vystoupení na koncertním pódiu se SIMA neváhala veřejně zmínit o videu této mladé slečny. S upřímným uznáním prohlásila, že taneční výkon byl opravdu ohromující a zároveň dodala, že mladá fanynka vypadala naprosto úchvatně. Tímto způsobem jasně vyjádřila svou podporu a ukázala, že si váží každého jednotlivého fanouška. A nejen to. SIMA završila svou podporu ohromným gestem na samotném koncertu. Pozvala šikanovanou fanynku na pódium, kde si společně zatancovaly a zazpívaly.

Tento incident nás všechny učí, že podpora a povzbuzení jsou klíčovými prvky v boji proti šikaně. Malým gestem můžeme udělat velký rozdíl v životech druhých. Ať už jsme zpěváci, umělci nebo jen obyčejní lidé, máme moc změnit atmosféru kolem nás a ukázat, že láska a respekt jsou silnější než nenávist. Díky SIMĚ za toto krásné gesto, které nás všechny inspiruje a připomíná, že společně můžeme tvořit lepší a harmoničtější svět.

Zdroje: Startitup, HITky.sk, Facebook