Dojemné vzpomínání dcery na Naďu Urbánkovou. Rozdávala sílu a lásku

Ve středečních večerních hodinách v pražské Bazilice Nanebevzetí Panny Marie v areálu Strahovského kláštera proběhlo poslední rozloučení s Naďou Urbánkovou (✝83). Zádušní mše byla otevřená široké veřejnosti, na místě pochopitelně nechyběla její dcera Jana Fabiánová.

Při té příležitosti se Jana Fabiánová rozmluvila i o tom, jaká její maminka byla, jak působila a co v životě chtěla dávat nejvíce druhým: „Moje maminka zasvětila celý život tomu, aby rozdávala lásku a radost. Tak si ji budeme vždycky pamatovat,“ řekla Fabiánová, jak napsal web Super.

Možná i proto na ni, dle jejích slov, nezapomene. Maminka pro ni je a bude symbolem naděje a radosti. Ta především zesnulé zpěvačce nikdy nechyběla a snažila se jí co nejvíce, i skrze své písně, šířit dál. O tom, jak se cítila krátce po úmrtí milované maminky, jsme psali zde.

Na maminku bude vždy myslet

„Jednou v Jugoslávii jsme spolu šly z nějaké luxusní večeře, bylo mi asi osm. Byl tam bazén, ona byla nalíčená, načesaná a měla luxusní botičky a najednou mi řekla „podrž mi brejle“ a já říkám „mami, co se děje“ a ona najednou hodila oblečená šipku, vylezla z toho bazénu, trošku si vyždímala vlasy a vešla do recepce a řekla „prosím klíče,“ řekla hezkou vzpomínku o své mamince Jana webu Super.cz.

Důležité je, že nyní dcera není na nic sama. „Určitě můj partner, moje rodina, také přátelé a i veřejnost, která s námi soucítí. Na maminku vzpomíná spousta lidí, takže vzpomínejme dál,“ řekla webu. Nicméně i na svém Instagramu dokazuje, že jí je partner vždy na blízku.

Zdroj: Instagram-Jana Fabiánová, redakce, vipshow.cz, Super.cz