Dojatý šéf Slavie Jaroslav Tvrdík: Jeho dcera se tajně vdala za slavného brankáře

Dobrých zpráv není nikdo dost. Své o tom ví Jaroslav Tvrdík. Po dobrých zprávách z nemocnice, kde podstoupil důležité onkologické vyšetření, nyní provdal svou dceru Janu, kterou si hrdě odvedl k oltáři. Z modelky se tak rázem stala vdaná paní.

Jednadvacetiletá Jana Tvrdíková v sobotu řekla své ANO brankáři sešívaných, Ondrovi Kolářovi. Na jejím tatínkovi bylo neskrývaně vidět dojetí. Emoce byla o to větší, protože se svatba měla původně konat v červnu, jenže Jaroslavovi v březnu diagnostikovali rakovinu a rodina se rozhodla tento velkolepý den odložit.

Poslední zářijovou sobotu vykročila krásná Jana po boku svého tatínka k oltáři, aby se stala paní Kolářovou. Obřad prozářený podzimním sluncem se odehrál krátce po poledni v zahradách luxusního hotelu nedaleko Prahy. Jana se vdávala v nádherných šatech s rafinovaným krajkovým dekoltem a dlouhou vlečkou. Ženich zvolil modrý oblek. Jejich lásku s nimi oslavilo přes sedmdesát pozvaných hostů, včetně sourozenců nevěsty, dvojčat Nelly a Tomáše.

I když původně se svatba odložila, novomanželé stihli svůj velký den do roka a do dne od jejich romantických zásnub. Svou partnerku Ondra požádal o ruku loni v říjnu. Pyšný otec prozradil Blesku, že budoucí zeťák dorazil pro ruku jeho dcery s lahví koňaku. A to se poté odmítnout nemůže.

Zdroje: Blesk, Sport.cz