Dojatý princ Harry promluvil o svém synovi: Malý Archie má dar od Boha!

Tříletý syn vévody a vévodkyně ze Sussexu má podle Harryho pisklavý hlas. Princ to prozradil při rozhovoru s vítězi soutěže WellChild Awards 2022, která oceňuje děti s vážným onemocněním. Během slavnostního ceremoniálu v rámci online přenosu se princ Harry setkal se čtyřletým Henrym Wainesem, který má vážné zdravotní problémy.

Princ Harry a Meghan Markle si své soukromí úzkostlivě střeží a o svých životech, natož pak svých dětech, mluví zcela minimálně. Tentokrát ale udělal princ Harry v rozhovoru s malým chlapcem velkou výjimku a prozradil mu, jak se jeho ratolestem daří. Vévoda chlapci řekl: „Já se také jmenuji Henry, ale všichni mi říkají Harry a já netuším proč.“ Maminka Shevonne princi skočila do řeči a řekla mu, že její chlapec se ve skutečnosti jmenuje po něm. Když pak s tátou Paulem zjistili, že Henry je vévodovo skutečné jméno, pojmenovali tak i syna. Po několika vzrušených názorech nebohého mladíka princ Harry dodal: „Něco ti řeknu, mluvíš úplně jako můj syn Archie, stejný pisklavý hlásek. To se mi líbí. Je to obrovský dar od Boha,“ píše deník Marca.

Malý Henry se pak Harryho zeptal, jak se daří jeho dětem, přičemž vévoda prozradil, že Archiemu a Lilibet se daří skvěle. Dodal, že Archie je velmi zaneprázdněný, zatímco roční Lilibet se učí používat svůj rozum. Archie se narodil v londýnské nemocnici The Portland Hospital 6. května 2019. Nyní žije se sestrou Lilibet, maminkou Meghan Markle a tatínkem v sídle s 16 ložnicemi a devíti koupelnami v kalifornském Montecitu za v přepočtu 312 milionů korun.

Mezi dalšími, se kterými Harry promluvil, je i statečný Tonymy, kterému byly amputovány obě nohy po zvrácené kampani týrání ze strany jeho zlých rodičů, která začala, když mu bylo pouhých 41 dní. Harry v rozhovoru s mladíkem prozradil, že jeho nejoblíbenější příchutí jsou chipsy se solí a octem. Tony také vévodovi ukázal výtisk knihy, která o něm byla napsána a jmenuje se Go Tony Go a kterou chce Harrymu poslat do Kalifornie. „Dobrá zpráva je, že moje děti si budou moci přečíst tvou knihu,“ zaradoval se Harry podle deníku The Sun.

Zdroje: The Sun, Marca