Dobrý den, prsa ven! Eva Decastelo hlásí návrat na sociální sítě

Moderátorka Eva Decastelo si dala na pár dní pauzu od sociálních sítí. Naposledy se svým fanouškům přihlásila 25. prosince, kdy sdílela společnou fotku s maminkou. Tu zřejmě vzala na dovolenou do teplých krajin. Před dvěma dny se však Eva na Instagram zase vrátila, a to v plné parádě.

„Dala jsem si chvilku offline, ale jsem zpět,“ hlásí moderátorka známá svou vášní pro otužování. Toho se také zúčastnila na začátku prosince, takže se její mužští fanoušci mohli pokochat její postavičkou v plavkách. Teď jim však připravila něco spíš na zahřátí.

Její první fotkou v novém roce se stal její odhalený hrudník. Zdá se, že Eva si stále užívá teplého počasí na dovolené. To ale její sledující moc nezajímalo. Ti se nemohli nabažit pohledu na její vystavená ňadra. Spousta mužů v komentářích přisvědčilo, že Eva jim velmi chyběla. Avšak našel se jeden škarohlíd, kterému se Evin příspěvek moc nelíbil.

„Vyfoťme si v 50 koza a šup na Instagram,“ napsala sledující Lucie. „45, ale v 50 to asi budu dělat pořád,“ reagovala se smíchem Eva, která se dočkala podpory i od několika žen. Eva se podle jejich obdivovatelů nemá za co stydět a pohoršená Lucie jen závidí, že se Evou nemůže rovnat.

Zdroje: Instagram