Divákům se Tereza Ramba v seriálu Docent nelíbí. Jsi arogantní, vzkazují

Nový seriál s názvem Docent se setkává i přes divácký úspěch s kritikou na herečku Terezu Rambu. Podle diváků je příliš uřvaná a kazí dojem celého seriálu.

Tereza hraje přísnou a problematickou policistku Fousovou, ze které sledující nejsou nadšeni. Komentáře na sociálních sítích se shodují na tom, že je herečka arogantní a uřvaná.

„Ramba mě nebaví, pořád řve a tak divně jí přeskakuje hlas, nelíbí se mi v tom,“ okomentovala hereččin výkon jedna ze sledujících.

Na tomto hodnocení se shoduje většina.

„Námět dobrý, Stracha mám moc ráda a těšila jsem se. Bohužel velké zklamání v podobě T. Ramby – přehrávaná role, uřvaná, extrémně nepříjemná a hlavně nevěřím, že by toto mohlo být ve skutečnosti možné – to, jak si totálně dělá, kdy chce co chce. Ano, je to film, ale i ten by měl mít své mantinely. Třetí díl už asi nedám,“ napsala další fanynka seriálu.

Jak jsme ale psali zde, i Tereza Ramba si uvědomuje, jak konfliktní je její role. Sama označila Fousovou dokonce za „krávu“: „Ona si tu vyšetřovatelku úplně zamilovala. Kolikrát říkala během natáčení: ,Ježiši, ta Fousová, to je kráva! To je úplnej magor! Já ji miluju, jak se s tím nemaže!

Tereza Ramba, rozená Voříšková, je česká filmová a divadelní herečka, která ztvárnila přes třicet filmových a seriálových rolí české i zahraniční produkce. Je držitelkou Českého lva pro nejlepší herečku v hlavní roli za film Vlastníci

Zdroj: Wikipedia, Extra, Instagram

Zdroj: