Díky Ondřeji Sokolovi je Superlov nepředvídatelný. Tentokrát mohou soutěžící vyhrát až milion korun a v akci bude všech pět lovců

Diváci TV Nova uvidí první díl pořadu Superlov až 4. března. Na tuto super verzi se těší všichni příznivci soutěže Na lovu, která je vysílána od podzimu 2021. Tentokrát se bude soutěžit až o milion korun!

Podle TV Nova je Superlov prorpacovaná show, která dokonce baví celý štáb, a to hlavně proto, že je plná překvapení. Divákům i výrobnímu týmu se líbí, že moderátor Ondřej Sokol dokáže vtipy otočit tak, jak by to nikdo nečekal. Díky tomu je nepředvídatelná i celá hra. Předpokládá se, že Superlov v soutěžících i divácích rozjitří emoce – dokáže zaujmout, ale i pěkně naštvat. Především, když divák výhru nějakému soutěžícímu přeje, a nakonec ho převálcuje lovec.

O to hezčí pohádka to ale v závěru je, když se podaří vyhrát. Takhle o Superlovu nadšeně hovoří kreativní producentka Veronika Mikysková.

Na Superlov se velmi těšili i lovci. Své k tomu řekl i doktor Vševěd, který tvrdí, že do posledního okamžiku nikdo neví, jak hra dopadne. Může se prý zdát soutěžící z počátku slabší, ale pak se rozjede a dožene i lovce. A naopak. Superlov je podle něj mnohem bojovnější než relace Na lovu, protože méně rozhodují individuální znalosti a soutěžících je více.

Ani pro Belladonnu to nebylo jednoduché. Přiznala, že kvůli tomu, že jsou tam lovci všichni, se tak musí soustředit na více věcí a musí se společně zkoordinovat. Jelikož je to o rychlosti, není čas na nějaké signály. Lovci se museli tak secvičit, aby fungovali jako jeden tým a byli si jistí, kdo v jakém oboru exceluje.

Podle webu Radio TV se Superlov natáčí ve velkém studiu, kde je spousta světel, techniky a technologie. Moderátor Ondřej Sokol má za to, že je tam, aby fandil soutěžícím a snažil se je uklidnit. V Superlovu totiž podle něj mohou cítit velký stres i díky početnému publiku – v publiku má sedět kolem tří stovek lidí!

Mezi klasické úkoly prý patří zesměšňovat lovce a urazit Kalkulátora, poznamenal vtipně Sokol. A sám Kalkulátor se nechal slyšet, že moderátorovy výpady zvládá bez problému. Bere to jako roli a nemá problém si ze sebe udělat legraci.

Lovce však nečeká jen legrace, ale i nové kostýmy. Kostymérky vnímají Kalkulátora jako elegána a seladona, takže mu také vytvořily outfit na míru, který je sportovně elegantní. Kvízovou dámy oblékly do elegance a chtěly, aby bylo vidět, že je to srdečná dáma. Nechtěly kostýmkem přebít její fluidum a vizáž. Vševěd jim přijde zas razantní vědecký tip, proto dostal dvouřadový striktní oblek. U Belladonny prý vítězí vždy pin up kostýmy a tak její styl jen trochu posunuly.

Kvízová dáma a Pan Lišák promluvili o prvním natáčení Superlovu a prý bylo vidět, že většina soutěžících si to do pořadu přišla užít a bylo to na nich znát. Hodně je překvapilo, jak dobří a zábavní soutěžící byli. Většina soubojů prý byla napínavá až do poslední sekundy.

Web MediaGuru má zato, že pořad sleduje ve věkové skupině 15 až 54 let zhruba padesát procent diváků, kteří v danou chvíli mají zapnutý televizor. Nejvíc kupodivu sledují relaci právě muži ve věku pětadvaceti až čtyřiatřiceti let.

Také se těšíte na Superlov?

Zdroj: MediaGuru, TV Nova, Radio TV,  Voyo.Nova