Denise Nesvačilové gratulují k těhotenství. Ona přitom jen sdílela fotku z kostýmní zkoušky

Sympatická zrzka, Denisa Nesvačilová, se stane maminkou. Tedy, aspoň si to mysleli její sledující po té, co Denisa v příběhu na svém Instagramu sdílela fotku v šatech, ve kterých se jí klenulo bříško. Popisek „Něco se chytá“ byl také trochu podnětem k tomu, aby jí lidé začali ve zprávách gratulovat.

Fotku z příběhu se podařilo zachytit časopisu Blesk pod tímto odkazem. Denisa v následujícím příběhu vysvětlila, že břicho, které jí vystupuje pod šaty, je velikosti 2 a také má ještě jedno o velikosti 3. Zkrátka se jednalo pouze o kostýmní zkoušku.

„Prosím vás, já vím, že by to asi korespondovalo s tím, jak jsem nepila ve Varech, ale šlo pouze o kostýmní zkoušku. Takže se zase uklidníme. Je zajímavé kolik mých kamarádů mi psalo: V tom já nejedu!“ smála se Denisa ve videu. „To by do mě musel vstoupit Duch Svatej,“ dodala herečka s hlubokým smíchem pro ni tak typickým.

Denisa, po rozpadu vztahu se scenáristou Petrem Kolečkem, s nikým jiným vztah nenavázala. Ve společnosti se objevuje po boku svých mužských kamarádů, jak tomu bylo i na filmovém festivalu ve Varech. Herečka se časopisu Blesk svěřila, že si chce užívat trochu léto a věnovat se všem lidem, které za poslední rok zanedbávala.

No a zatímco ona se věnuje práci a tráví volný čas po svém, Petr Kolečko je svědomitým otcem a manželem. Prozatím.

Zdroje: Instagram, Blesk