Denisa Pfauserová porodila. Bublinka dostala africké jméno Naila 

Kudrnatá herečka Denisa Pfauserová svým fanouškům oznámila krásnou zprávu. Včera v ranních hodinách se jí a jejímu příteli Martinu Kučerovi narodila dcerka. Ta po celou dobu v bříšku nosila jméno Bublinka, nyní však dostala skutečné jméno pocházející z Afriky.

Denisa svou dceru pojmenovala neobvyklým jménem Naila. Znamená vítězka a u nás v republice žije ani ne 10 žen, které jsou nositelkami tohoto jména. Maličká princezny Řachandy se tedy zařadí do této skupinky.

„Naila. 16.6.2023 v 7:02 se narodilo nejkrásnější miminko na světě,“ napsala Denisa na svůj profil k několika fotkám s dcerkou a přítelem Martinem, kterému následně vyznala lásku. Snímky byly pořízeny ještě v rakovnické porodnici a některé ze sledujících jsou překvapené, že Denisa vypadá po porodu tak dobře. V celém seznamu gratulantů nenajdete snad žádného, který by se pozastavil nad zvláštností holčičina jména.

To se ovšem nedá říct o kometujících pod článkem na webu Super. Tam se našli tací, kteří nemohou překousnout, že Denisa dala svému vlastnímu dítěti jméno, jaké se jí a jejímu partnerovi líbilo. Dnešní celebrity se prý předhání, která dá svému potomkovi „pitomější“ jméno.

Je pravda, že máme spoustu krásných českých jmen a některá navíc mají i několik uznaných verzí, nicméně jak rodiče pojmenují své dítě, záleží jen na nich. Musí si však uvědomit, že s takovým jménem bude žít celý život.

Zdroje: Instagram, Super, autorský text