Denisa Pfauserová odhodila tepláky umazané od přesnídávky a oblékla šaty, jako rozkvetlá louka

Každoroční Česko Slovenský ples přiláká spoustu známých tváří. Někteří chodí pravidelně, zatímco některé celebrity si tuto akci užijí jednou za čas. Mezi ně patří třeba herečka Denisa Pfauserová, která je matkou osmiměsíční dcerky Naily. Ples se tak pro ni stal příležitostí, jak si obléct také něco jiného než teplákovku.

„Ani nevíte, jak božsky mi bylo! Odhodila jsem tepláky umazaný od přesnídávky, kojící podprsenku i každou jinou ponožku, umyla si vlasy a oholila nohy a začaly přípravy,“ pochlubila se Denisa na svém Instagramu. Přiložila fotku v nádherných šatech, ze kterých v saloně prý málem odpadla. Připomínají totiž rozkvetlou louku, což se k nadcházejícímu jaru i Denisině stále veselé náladě velmi hodí.

Šaty dokonale podtrhly její postavu, ale bohužel také odhalily „neplechu“ v oblasti dekoltu. „Netajím se tím, že si Naila oblíbila jedno prso víc, než druhé, což s sebou nese patřičnou nesouměrnost, kterou Sandra vyrovnala přidaným šálem ve výstřihu. Šikulka,“ pochvalovala si práci módní návrhářky. Celý outfit doladila jednoduchým drdolem, dokonalým make-upem a vlastními šperky. „No a světe div se, já po osmi měsících začala sama od sebe chodit i narovnaná,“ směje se herečka.

Aby se vyhnula nervozitě spojené s focením u oficiální zdi Česko Slovenského plesu, pořídil jí krásné fotky přítel Martin Kučera už doma. Její fanoušci z ní byli unešení, moc jí za její vizáž chválili. Jedna ze sledujících se snažila Denisu utěšit, ať si nic nedělá z toho, jak její problém s prsy pojal časopis Blesk. Ten totiž ji a Dominiku Myslivcovou popsal jako kojící matky s nalitými ňadry. Obě však svoje potíže vyřešily elegantně a možná by si toho nikdo ani nevšiml a určitě by šlo vymyslet i lepší titulek.

Zdroje: Instagram, Blesk