Denisa Pfauserová odhalila pohlaví miminka

Herečka Denisa Pfauserová před několika týdny oznámila, že čeká miminko. Všechny tím doslova překvapila, protože takovou zprávu očekával málokdo. Nyní dokonce odhalila pohlaví vytouženého miminka.

Těhotenství se jí dařilo poměrně dlouho tajit. Není divu, její milostný život byl plný turbulencí a další zájem ze strany veřejnosti si zrovna nepřála. Nyní se však rozhodla se svými fanoušky sdílet radostné chvíle a podělila se o to, jestli čeká chlapečka nebo holčičku.

Na Instagramu nasdílela snímek z party, na níž pohlaví miminka s partnerem odhalili. „Ahoj Bublinko, tak doufám, že se na svý švihlý rodiče těšíš, protože my na Tebe už neskutečně! Ačkoli to tak z videa nevypadá, žádný preference jsme neměli. Milovali bychom Tě úplně stejně, i kdybys byla to druhý pohlaví,“ rozepsala se u videa, na němž propíchla balónek.

Někteří fanoušci si dle videa nebyli úplně jisti, jaké konfety se v balónku skrývaly. Sama herečka je však ujistila, že „jsou růžový jak homoušský legíny“. Holčička jako vyšitá. Denisa se nyní nepochybně nemůže dočkat, až začne nakupovat sladké dívčí oblečky.

Zdroj: Instagram