Denisa Pfauserová bude rodit příští měsíc. Chce rodit tak, aby nemuselo dojít k nástřihu

Herečka s nakažlivým smíchem a představitelka rozmazlené princezny z pohádky Řachanda, Denisa Pfauserová, už to má za pár. Konkrétně za pár týdnů, protože její první miminko se má narodit v červnu. Vybrala si porodnici v Rakovníku, která má velmi dobré ohlasy, a do tašky do porodnice si přibalila také list s několika požadavky, jak chce, aby její porod vypadal.

Jedním z jejích požadavků je, až malá Bublinka, jak Denisa holčičce přezdívá, vyjde na svět, mít ji dvě hodiny přiloženou na hrudi. Tím pádem ihned nedojde k žádnému vážení nebo měření. Také by chtěla nechat úplně dotepat pupečník a ne ho hned přestřihávat. A dalším důležitým požadavkem je nerodit v poloze na zádech.

„Je to kvůli tomu, aby na všechno dobře viděli doktoři, ale zavírá porodní cesty a pak se dělají zbytečně nástřihy, vždyť když člověk leží, nepůsobí gravitace,“ promluvila Denisa o svých porodních plánech pro web Expres. Redakce ji potkala na vernisáži obrazů Matyáše Bryndy a kromě nich se rozpovídala také o svých obavách. Když se totiž s přítelem Martinem pokoušeli o miminko, po prvních třech neúspěšných měsících se bála, že snad bude neplodná.

„V životě bych si nepomyslela, že budu z těch žen, co si počítají ovulační dny a měří bazální teplotu, ale člověk tomu rychle propadne a má hned pocit, že proboha, takže my dva budeme ti neplodní a budeme chodit na spermiogramy?“ popsala herečka své pocity a vzdala velký obdiv ženám, které se pokouší otěhotnět rok a více. Pro ni byly dost stresující a psychicky náročné ty první tři neúspěchy.

Nakonec se však zadařilo a Denisa s rostoucím bříškem ještě stihla navštívit několik krásných míst na světě. Těhotenství ji v tom vůbec nebránilo a i teď ve finále nechce jet zůstat sedět doma na zadku a čekat, až to přijde, když je venku tak krásně. „Trochu ale pak vždycky řeším dilema, kam chodit každých dvacet minut čůrat. Díky všem servírkám, číšníkům i samotným kavárníkům, že mě se shovívavým výrazem nechají dojít si na onu místnost bez toho, aniž bych si něco koupila,“ napsala Denisa poslední dubnový den na svůj Instagram.

Denise přejeme, ať vše dopadne podle plánu, a hlavně, ať je Bublinka zdravá.

Zdroje: Expres, Instagram