Denisa Nesvačilová se rozpovídala o Petru Kolečkovi. Kritikou ho nešetřila, napojení jako s ním už s jiným mužem nezažije

Denisa Nesvačilová (31) se poprvé upřímně rozpovídala o vztahovém trojúhelníku mezi ní, scenáristou Petrem Kolečkem (39) a modelkou Anetou Vignerovou (35). Kolečko ho vyřešil velmi nečekaně, když si vzal Anetu, matku svého syna, za ženu, a to za zády své tehdy vlastně milenky Denisy. Denisa se o svatbě dozvěděla z médií.

V nejnovějším čísle časopisu Exkluziv se však rozhodla konečně promluvit o svých pocitech, píše web Expres. Článek nese název „Já vlastně nevím, jak se cítím“ a Denisa v něm mluví o tom, že kvůli dostatku práce naštěstí nemá čas probírat se otázkami kroužícími její myslí. „K ničemu z těch devíti měsíců, co jsem byla ve vztahu, se nevyjadřuji. Mám k tomu i osobní důvody, například Petrovy děti, se kterými mám opravdu moc hezký vztah,“ vyjádřila se Denisa. Zdá se, že se s Kolečkovými staršími syny z prvního manželství plánuje vídat i dál.

Kapitola Kolečko asi není pro půvabnou zrzku stále uzavřená. Možná, že právě kvůli tomu, že se své pocity snaží utlumit prací, nedokázala se s celou tou situací správně vyrovnat. V patách měla neustále novináře, kteří se ji ptali, co by novomanželům vzkázala. Redakce časopisu Exkluziv zkusila to samé a odpovědi se jí dostalo.

„Když si to vybrali a ublížili tolika lidem kolem sebe, jelikož to nejsem jenom já, ale třeba i Petrovy děti, tak jim přeji hodně lásky, tolerance a štěstí,“ cituje Denisina slova Expres. Pokračovala slovy, že s Petrem měla za tu dobu velmi hluboký a nádherný vztah. Zažila s ním prý takové napojení, které už asi s žádným jiným mužem nezažije. Anetu zřejmě stále vnímá jako jeho expřítelkyni a špatnou ženu, kterou si vzal. Přitom prý ještě několik dní předtím o Anetě nemluvil zrovna lichotivě.

Denisa svoje pocity zahání prací. Její fanoušci ji mohou vidět v představení Už tě mám dost, kde vystupuje s kolegyní Lídou Rašilovou, píše časopis Blesk. S ní vede dialog o mužích a Denise se do něj povedlo zakomponovat improvizovaný kus a zároveň rýpanec do Kolečka. „Lindo, nebuď blbá, vždyť se s ním nemáš špatně. Podívej, co já musím snášet od Rogera. Nebo od Kolečka,“ odrovnala Denisa publikum. „No, některý ty jeho scénáře nebyly tak trapný,“ reagovala Lída, načež dále pokračovali v předepsaném scénáři.

Z Denisiných odpovědí pro časopis Exkluziv je patrné, že její city ke scenáristovi ještě tak úplně nevyhasly. Každopádně uznává, že se zamilovala do muže, který jí říkal věci, které tak nebyly.

Zdroje: Expres, Blesk