Denisa Nesvačilová o Kolečkově zradě: Den před svatbou s ní měl letět na dovolenou. Bulvár ji je v patách

Herečka Denisa Nesvačilová (31) se ke svému vztahu se scénáristou Petrem Kolečkem (39) dlouho nevyjadřovala. Mlčela dokonce i když se Kolečko oženil a ji zbyly oči pro pláč. Nyní se rozhodla, že se o své pocity podělí a prozradí, jak celou situaci prožívá.


Nesvačilová s Kolečkem spolu často cestovali po celém světě, ale když se chystali na dovolenou do Athén, přišel obrovský šok.

„Asi dvanáct hodin před tím, než jsme měli odletět na romantický pobyt do Athén mi napsal, že se necítí na odlet, že neví, co bude, a že potřebuje být pár dní sám, protože je toho na něj hodně,“ prozradila herečka deníku Aha! a dodala, „dvacet čtyři hodin poté, co jsme měli odletět se oženil se svou bývalou partnerkou, o které ještě pár dní před tím mluvil velmi ošklivě.“

Celou situaci herečka popsala jako zradu, protože všechny dny před tajnou svatbou trávil s ní a rozhodně nic nenasvědčovalo tomu, že by měl takový náhlý zvrat přijít, píše Blesk.

Herečka si rovněž postěžovala, že její stav zhoršují novináři, kteří jí pronásledují na každém kroku.

„Místo toho, aby bulvár pronásledoval šťastné novomanžele, pronásleduje mě a pokládá mi nemístné otázky, co bych jim chtěla popřát,“ řekla Nesvačilová.

Na závěr všem vzkázala, že je prosí o shovívavost a své fanoušky poprosila, aby se k celé situaci nevyjadřovali a nezahlcovali její sociální sítě zprávami.

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram, blesk.cz