Demi Lovato se bude vdávat! Už zase

Zpěvačka Demi Lovato předevčírem na svém Instagramu oznámila zásnuby. To je bezpochyby velmi šťastný okamžik pro každou ženu. Jenže Demi Lovato ho už jednou prožila, bohužel ale na svatbu vůbec nedošlo. V roce 2020 randila s hercem Maxem Erichem a po pouhých 4 měsících se zasnoubili, psal časopis US Magazine.

Jejich láska se rozhořela za pandemie koronaviru, kdy vzniklo spoustu vztahů. Lidé spolu museli zůstávat doma a někteří se tak hodně sblížili. Mezi nimi právě i Demi a Max. V červenci Max Demi požádal o ruku. „Věděla jsem, že tě miluji, jakmile jsem tě potkala,“ napsala zpěvačka na svůj Instagram. „Bylo to něco, co nedokážu popsat nikomu, kdo to nezažil na vlastní kůži, ale ty jsi to naštěstí zažila taky. Nikdy v životě jsem se necítila tak bezpodmínečně milovaná někým (kromě rodičů) s chybami a vším. Miluji tě víc, než by mohl vyjádřit titulek, ale jsem nadšená, že s tebou mohu založit rodinu a život. Miluji tě navždy, má lásko.“

Demi byla opravdu hodně zamilovaná a její fanoušci jí její štěstí velmi přáli po tom, čím si musela v minulosti projít. Proto pro ně byl šok, když se dvojice v září rozešla. Oba se ve svých příspěvcích na sociálních sítích vzájemně napadali, Max o Demi řekl, že ho jen využívala.

Zdá se ale, že Demi už to všechno zlé zdárně překonala a nyní je opět zamilovaná. Její srdce si získal potetovaný producent a zpěvák Jordan Lutes. S ním si Demi začala v loňském roce. „Pořád nemám slov. Včerejší noc byla nejlepší noc mého života a nemůžu uvěřit, že si vezmu lásku svého života. Lásko moje, jsem nadšená, že si tě vezmu.. Každý den, který jsem s tebou strávila, byl splněným snem a nemůžu se dočkat, až tě budu navždy milovat a opatrovat. Tak na zbytek našich životů. Miluju tě, zlato,“ napsala zpěvačka ke společnému snímku a ukázala i diamantový prsten.

Zdroje: Instagram, US Magazine