Dcerka Dary Rolins je předurčena k úspěchu. Toto většině Češek chybí!

Dcera hvězdné a talentované zpěvačky Dary Rolins, Laura už dávno není malou holčičkou. A má opravdu velké předpoklady být v život velmi úspěšnou. Zjistěte, co je její velkou devizou.

Dcera zpěvačky Dary Rolins a lídra české kapely Wohnout Matěje Homoly už dávno není malou holčičkou. Vyrůstá z ní krása, zdravě sebevědomá, rozumná mladá dáma, která podobu se svou slavnou mámou nezapře. Zpěvačka jí vždy dávala možnost volby a do ničeho, čemu by se měla věnovat, ji netlačila.

Lola jak ji doma volají, odmalička navštěvovala hodiny baletu, k tanci měla vždy velmi blízko a dostala prostor i v Dařinu klipu – Celý svět je náš. Přestože například ke zpěvu nemá až takový vztah, na oslavě zpěvaččina jubilea na pódiu dokázala, že jí rozhodně talent ani v tomto směru nechybí.

I když od dětství vyrůstá ve světle reflektorů, je ostře sledována, právě díky své mámě přesně ví, o čem je život, jak si správně nastavit priority a dokáže už zhodnotit, co všechno se za showbyznysovým světem skrývá. Krásná Laura je klidná, pokorná a stojí nohama pevně na zemi, což je obzvláště v maldistvém věku vzácností. No je to její obrovskou devizou, aby se stala úspěšnou, když si něco umane.

„Jsem šťastná, že Lola využívá každé příležitosti jak mít na seznamu další zkušenost. Je nohama na zemi a ten náš „hvězdný svět“ sleduje klidně, bez zbytečných iluzí. Díky každému takovému poznání ví i ona, že za vším, co v konečném důsledku vypadá jednoduše (být zpěvačkou, modelkou na obálce časopisu, projít se po červeném koberci..) se skrývá spousta práce, zpravidla hned několik lidí, vzájemného respektu, profesionality, disciplíny, trpělivosti a přirozeného šarmu, rovná se ochoty komunikovat, usmívat se za každého počasí či nálady.“ To ale většině Češek chybí!