Dcerka Charlieho Sheena ukázala nová ňadra. Prsa má až v podpaží!

Někdy rodiče doufají, že děti budou jejich kopie, jindy by byly sebekriticky raději, kdyby jablko padlo pořádně daleko od stromu. Sami Sheen (19), nejstarší dcera slavných rodičů Charlieho Sheena a Denisy Richards, se vydala zjevně v jejich stopách, přestože by byly evidentně raději, kdyby tomu tak nebylo. Sotva dívka dovršila zletilost, už si zřídila profil na OnlyFans, kde zveřejňuje pořádně odvážné fotky. To pořádně rozčílilo jejího otce, teď udělala krok, který zase rozzlobil její mámu.

Ačkoli si Denise Richards sama nechala zvětšit prsa, když kdysi fotila pro Playboy, stejnou touhu její dcery nesdílí. Jak skoro každá matka, i exmanželka Charlieho Sheena chce pro jejich dvě dcery jen to nejlepší. Starší dcera Sami má však pořádně divokou povahu po otci. Už loni se rozhodla vydělávat přes OnlyFans fotkami svého nahého těla a nazvala se zcela otevřeně a snad trochu přehnaně „sexuální pracovnice“. Otec měl zpočátku velké výhrady, ale máma ji podpořila, když si tam překvapila zřídila profil i ona.

Svou dceru Sami ale velmi odrazovala od zvětšení poprsí, jelikož s tím neměla dobré zkušenosti. Je pravda, že Sami měla menší poprsí, ale nic mu nechybělo, na mamince rády ale nedbala a už to i má za sebou. Než šla pod nůž, ukázala tato hvězda OnlyFans na Snapchatu značky, které jí udělal plastický chirurg na zmapování velikosti jejích implantátů a místa řezu. Pózovala před zrcadlem v koupelně se zdviženým tričkem. Napsala k tomu: „Je čas na operaci!“

Dívka neváhala a zakrátko už mohla hodnotit pocity po zákroku a nebylo to nic příjemného: „Panebože, to je tak nepohodlné, mám pocit, že mám ty implantáty až v podpaží. “ Nepotrvá dlouho a Sami si na změnu zvykne a snad nebude toto rozhodnutí litovat. Jak se dříve vyjádřila, věří, že jí to pomůže posílit její už tak prosperující kariéru na OnlyFans. Statistiky naznačují, že její výdělky by mohly dosahovat až 2 milionů dolarů ročně a v následujících letech budou neustále růst. Zbývá věřit, že se většině fanoušků nelíbilo právě její přirozené poprsí.