Dcera zesnulé hlasatelky Lekešové je velmi sexy: Na veřejnosti se nebojí ukázat plný dekolt

Stáňa Lekešová zemřela doma, obklopená svými nejbližšími. Pro rodinu moderátorky Sama doma je to možná o to smutnější. Ani po několika letech na tom není dcera Kristina dobře a maminka jí neskutečně chybí. Proto se Kristýna rozhodla splnit maminčin sen a dala se na studia. Miluje cestování a tak by se chtěla stát letuškou!

Provázela diváky životem a ti jen stěží přijali tragickou zprávu o jejím skonání. Stanislava Lekešová se přitom k práci televizní hlasatelky dostala náhodou – přes inzerát. O řemeslu jako takovém toho moc nevěděla, byla vystudovanou právničkou, přesto si řekla, že by to zkusit mohla, a konkurz nakonec vyhrála. Bývalá televizní hlasatelka svěřila jen rodině, že jí lékaři našli agresivní druh rakoviny a že nemá šanci se vyléčit. Nemoci podlehla dva dny po Vánocích.

V rozhovoru o tom otevřeně promluvila i její dcera Kristina. „Já jsem 26. prosince ztratila tu nejúžasnější osobu v mém životě, MAMINKU. Ten, kdo mě zná, tak ví, jak strašně blízký a speciální vztah jsme spolu měly. Vím, že nebudu lhát, když řeknu, že málokdo měl a má v životě takové štěstí na milující rodiče, jako jsem měla já,“ napsala na Instagramu půvabná blondýnka.I když se Kristina snaží žít dál a naplno, svou maminku připomíná čím dál tím víc. Před pár lety se hlásila do Miss České republiky, ale to byla ještě mladá holka, která nevěděla, co se životem.

Nyní stojí pevně na vlastních nohách a ví, co chce v životě dokázat. Krásná blondýnka se rozhodla pustit na cestu modelingu a věnovat se studiu. Chtěla být vždy letuškou, proto ji tolik láká cestování a poznávání světa. O své plány a zážitky se ráda podělí na sociálních sítích. Moc dobře si uvědomuje, co táhne, proto dává na odiv i dokonalou postavu a nejen to. Její bujný dekolt zaujme nejednoho fanouška pánského pohlaví.

Zdroje: Instagram