Dcera Tomáše Kluse Josefínka (11) je už oficiálně herečkou. Zpěvák se podělil o dojemné střípky z natáčení

Zpěvák a herec Tomáš Klus už své děti postupně zaučuje do hereckého řemesla. Na svém Instagramu se pochlubil, že jeho nejstarší dcera Josefína už má za sebou poslední natáčecí den.

Ze slov Tomáše Kluse je znát právem hrdost, že má tak šikovnou dcerku. Josefína se narodila v roce 2012 a nyní už hraje. No, snad v tom není protekce! Prozatím však netušíme, jakou roli získala, ale podle slov populárního zpěváka, zdá se, že to bude opravdu neskutečná podívaná.

Josefínčin poslední natáčecí den jsme prožili všichni pohromadě... Poslední scénu měla Josefínka ve tři ráno a plakali všichni, včetně těch, kteří to jinak nedělají. A bylo to dojemné, krásné a nezapomenutelné

Vypadá to, že z Josefíny bude herečka jako z jejího otce, který je nejen zpěvákem. Kluse jste mohli vidět ve filmech Tři bratři či Tajemství staré bambitky, kde si v prvním díle nejprve zahrál prince a v pokračování krále.

Zdá se, že Josefínka prozatím splňuje veškeré nároky svého otce. Rozhodně bude podle otce ve svých letech i pracovitá.

Ono to, kým se mi zde Josefína ukázala být, je skutečným štěstím, které člověk může mít ze života. Když vidí, že jeho dítě se velmi umě a samo začleňuje do světa, že funguje jako profík a nefňuká

Na fotografii také zpěvák ukázal celou svou rodinu. Manželku Tamaru a své tři děti. Josefínu, Alfréda i nejmladší Jenovéfu. Krásná rodinka, viďte? Snad se již brzy dočkáme snímku, ve kterém si talentovaná Josefína Klusová zahrála.

Zdroj: autorský text