Dcera slavného Charlieho Sheena si vydělává pořádný balík na Only fans. Otec byl rozzuřený jako býk!

Slavného herce Charlieho Sheena (58) téměř porazilo, když zjistil, že si jeho dcera Sami krátce po dovršení 18-tky založila účet na platformě pro dospělé. Uběhl rok a slavný taťka svůj názor jaksi přehodnotil.

Když si starší dcera Charlieho Sheena jménem Sami založila účet na platformě OnlyFans, slavný taťka zuřil. „Vůbec to nepodporuji! Je jí 18 let a bydlí s mámou. Toto by se pod mojí střechou nestalo,“ řekl k tomu pro E! News a dodal, že alespoň ji poprosil, aby pikantní fotky dělala s elegancí a kreativitou.   

Naopak neméně slavná matka – Denise Richards svou podnikavou dceru ve všem podpořila. A k překvapení mnoha, netrvalo dlouho a sama si na OnlyFans založila vlastní účet. 

O tomto typu výdělku blondýnka mluvila, i když byla podcastu Just B. Tam také prozradila, že její exmanžel změnil názor na to, jak se jejich dcera Sami živí. „Když s OnlyFans začala, nebyl z toho nadšený. Změnil názor, když si koupila Mercedes a přestěhovala se do domu. Zřejmě si řekl, že to nakonec možná není až tak špatně,“ uvedla Denise.