Dcera Ruminka Moniky Bagárové s novým přítelem vychází. Rodinka bude spát v jedné posteli, tvrdí zpěvačka

Monika Bagárová (28) prožívá po smolném období konečně krásné období. S novým partnerem Leem a jejich dcerou rychle vytvořili šťastnou rodinu.

Ani druhá šance však české zpěvačce nepomohla zachránit vztah s Machmudem Muradovem, který je otcem Ruminky. Naštěstí se jí po bývalém dlouho nestýskalo a nyní je opět zamilovaná. Do karet jí hraje i fakt, že přítel Leo si její dceru získal od první chvíle. Mají za sebou společnou dovolenou, která předčila její očekávání.

Monika odpovídala na dotazy fanoušků na Instagramu. Většina z nich se pochopitelně týkala jejího soukromého života. Nejvíce lidi zajímalo, jak si Ruminka zvykla na nového partnera a zda spolu dobře vycházejí. „Ruminka miluje Lea od prvního setkání a já se ani nedivím,“ řekla v živém vysílání na Instagramu.

Pozornosti fanoušků Bagárové neunikl ani fakt, že zpěvaččina malá dcerka stále spí s maminkou v posteli. Ruminka už je velká holka, a tak jim přišlo divné, že stále nespí ve svém vlastním pokoji. Jeden z fanoušků se jí otevřeně zeptal, jestli to jejímu novému partnerovi také vadí a kdy ji od toho chce odnaučit.

„Nikdy. Všechny děti budou spát s námi. Už jsme se na tom dohodli. Budeme mít na míru vyrobenou postel přes celý pokoj,“ odpověděla Monika a zvolila poněkud ironickou odpověď. Matky obecně nemají rády takové poučování, takže ani jí ta slova nemusela sednout.

Zdroj: Instagram